Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Hoeve de Gastmolen

Camping Hoeve de Gastmolen i Nederland

Vaals, Nederland

4.5 / 5 (16 stemmer)

Camping Hoeve de Gastmolen

Lemierserberg 23
6291 NM Vaals
Nederland
Besøk nettsiden
Legg til i favoritter

Camping Hoeve de Gastmolen er en naturcampingplass med 100 plasser i Vaals, Nederland, i regionen Limburg. På plassen finner du ferskt brød om morgenen.

Her kan du campe med telt, campingvogn eller bobil.

For bading er det naturlig badevann. Det finnes flere aktiviteter på campingplassen, som en lekeplass.

Hunder er velkomne på Camping Hoeve de Gastmolen. For å vaske klærne dine er det vaskemaskiner og tørketromler tilgjengelig. Plasser med strøm er tilgjengelige. Camping Hoeve de Gastmolen er åpen fra 15 mars til 31 oktober.

Bilder

Egenskaper

Overnattingstyper

Telt
Hytter
Campingvogner
Bobiler
Chaleter
Leiligheter

Fasiliteter

Strøm
Kokemuligheter
Campingbutikk
Ferskt brød
Snackbar
Restaurant
Tilgjengelig for rullestol
Bål tillatt på plassen
Kullgrill tillatt

Egnethet

Hunder tillatt
Vintercamping
Plasser med skygge
Sesongplasser
Naturister
Plasser for ungdomsgrupper
Bilfritt
Bil tillatt på plassen

Aktiviteter

Lekeplass
Teater
Barneunderholdning
Bading i naturlig vann
Sandstrand
Naturiststrand
Utendørsbasseng
Innendørsbasseng
Vannsklie
Termalbad
Badstue
Tennis
Bordtennis
Volleyball
Golf
Minigolf
Seiling/surfing
Båtutleie
Båtrampe
Sykkelutleie
Ridning
Fiske
Dykkestasjon
Skiheis

Sanitæranlegg

Tømmestasjon for bobiler
Stellerom
Vaskekabiner
Tilgjengelige sanitæranlegg
Vaskemaskiner
Tørketromler
MG
Margriet Goudriaan Nederlandsk

We hebben 4 dagen op deze camping gestaan we hebben echt heerlijke dagen gehad!

2 år siden

Ki
Kik Nederlandsk

Ondanks dat de kampeerplaats volledig volgeboekt was, konden we opnieuw genieten van de rust, het prachtige landschap, de uitstekend onderhouden kampeerplaats, het perfecte sanitairgebouw en daar bovenop hadden we fantastisch weer. De kampeerplaats is minder aantrekkelijk voor de iets oudere kinderen, maar dat is een doordachte beslissing van de eigenaren. Niet te vergeten, de eigenaren, moeder en zoon, hebben een uiterst aangename houding ten opzichte van alle gasten, professioneel en sympathiek en dat in de juiste gezonde balans, daarvoor een oprechte tien! Onze lof daarvoor!

3 år siden

El
Elva Nederlandsk

We kwamen met fietsen aan om 20.00u, hadden moeten schuilen voor flinke regenbuien. Na ons kwam nog een fietsend stel aan. Een sjagrijnige ontvangst, er kon geen woord van af, geen uitleg of toelichting. Wij wilden elektriciteit, bleek ons veel later dat hij verkeerde nummer had ingesteld. Het wc-douchebakken ziet er schoon en prachtig uit. Toch is het bijzonder dat je moet betalen voor douche, terwijl een overnachting buiten het seizoen met asci-kaart toch al €29,00 is!

3 år siden

Ca
Carolus Nederlandsk

Uitstekende standplaatsen voor de caravan, breed opgezet met een haagje. Er is een waterbron naast de caravan. De sanitaire voorzieningen zijn op loopafstand en waren in orde. De schoonmaakmedewerkers waren zeer aangenaam, maar het was niet ideaal om 's ochtends in de rij te moeten wachten om met de kinderen naar het toilet te kunnen gaan. Tijdens piekuren kon je merken dat het gebouw in de zomer niet is ontworpen voor zoveel mensen. De broodjes, die je op de camping kunt bestellen, waren heerlijk!

3 år siden

Ka
Kate Nederlandsk

We hebben vier dagen doorgebracht op deze kampeerplek en het waren absoluut fantastische dagen!

3 år siden

1 / 4

Beliggenhet