Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Hoeve de Gastmolen

Camping Hoeve de Gastmolen en los Países Bajos

Vaals, los Países Bajos

4.5 / 5 (16 votos)

Camping Hoeve de Gastmolen

Lemierserberg 23
6291 NM Vaals
los Países Bajos
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

Camping Hoeve de Gastmolen es un camping en plena naturaleza con 100 parcelas en Vaals, los Países Bajos, situado en la región de Limburg. En el camping encontrarás pan fresco por la mañana.

Aquí puedes acampar con una tienda, una caravana o una autocaravana.

Para bañarte hay aguas naturales de baño. En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil.

Los perros son bienvenidos en Camping Hoeve de Gastmolen. Para lavar tu ropa hay lavadoras y secadoras disponibles. Hay parcelas disponibles con electricidad. Camping Hoeve de Gastmolen está abierto del 15 marzo al 31 octubre.

Fotos

Características

Alojamientos

Tiendas
Cabañas
Caravanas
Autocaravanas
Chalets
Apartamentos

Instalaciones

Electricidad
Zona de cocina
Tienda del camping
Pan fresco
Bar de aperitivos
Restaurante
Acceso para silla de ruedas
Hoguera permitida en la parcela
Barbacoa de carbón permitida

Idoneidad

Se admiten perros
Camping de invierno
Parcelas con sombra
Parcelas de temporada
Nudistas
Parcelas para grupos de jóvenes
Sin coches
Coche permitido en la parcela

Ocio

Parque infantil
Teatro
Animación infantil
Baño en aguas naturales
Playa de arena
Playa nudista
Piscina exterior
Piscina cubierta
Tobogán acuático
Baños termales
Sauna
Tenis
Tenis de mesa
Voleibol
Golf
Minigolf
Vela/surf
Alquiler de barcas
Rampa para barcas
Alquiler de bicicletas
Paseos a caballo
Pesca
Centro de buceo
Telesquí

Sanitarios

Estación de servicio para autocaravanas
Sala para cambiar bebés
Cabinas de aseo
Sanitarios accesibles
Lavadoras
Secadoras
MG
Margriet Goudriaan Neerlandés

We hebben 4 dagen op deze camping gestaan we hebben echt heerlijke dagen gehad!

hace 2 años

Ki
Kik Neerlandés

Ondanks dat de kampeerplaats volledig volgeboekt was, konden we opnieuw genieten van de rust, het prachtige landschap, de uitstekend onderhouden kampeerplaats, het perfecte sanitairgebouw en daar bovenop hadden we fantastisch weer. De kampeerplaats is minder aantrekkelijk voor de iets oudere kinderen, maar dat is een doordachte beslissing van de eigenaren. Niet te vergeten, de eigenaren, moeder en zoon, hebben een uiterst aangename houding ten opzichte van alle gasten, professioneel en sympathiek en dat in de juiste gezonde balans, daarvoor een oprechte tien! Onze lof daarvoor!

hace 3 años

El
Elva Neerlandés

We kwamen met fietsen aan om 20.00u, hadden moeten schuilen voor flinke regenbuien. Na ons kwam nog een fietsend stel aan. Een sjagrijnige ontvangst, er kon geen woord van af, geen uitleg of toelichting. Wij wilden elektriciteit, bleek ons veel later dat hij verkeerde nummer had ingesteld. Het wc-douchebakken ziet er schoon en prachtig uit. Toch is het bijzonder dat je moet betalen voor douche, terwijl een overnachting buiten het seizoen met asci-kaart toch al €29,00 is!

hace 3 años

Ca
Carolus Neerlandés

Uitstekende standplaatsen voor de caravan, breed opgezet met een haagje. Er is een waterbron naast de caravan. De sanitaire voorzieningen zijn op loopafstand en waren in orde. De schoonmaakmedewerkers waren zeer aangenaam, maar het was niet ideaal om 's ochtends in de rij te moeten wachten om met de kinderen naar het toilet te kunnen gaan. Tijdens piekuren kon je merken dat het gebouw in de zomer niet is ontworpen voor zoveel mensen. De broodjes, die je op de camping kunt bestellen, waren heerlijk!

hace 3 años

Ka
Kate Neerlandés

We hebben vier dagen doorgebracht op deze kampeerplek en het waren absoluut fantastische dagen!

hace 3 años

1 / 4

Ubicación