Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Draufluss
Camping Draufluss
Camping Draufluss
Camping Draufluss
Camping Draufluss

Camping Draufluss i Østerrike

Spittal / Drau, Østerrike

Denne campingplassen er ennå ikke validert av eieren. Klikk her hvis du er eieren.
3 / 5 (11 stemmer)

Camping Draufluss

Schwaig 10
9800 Spittal / Drau
Østerrike
Besøk nettsiden
Legg til i favoritter

Camping Draufluss er en campingplass med 50 plasser i Spittal / Drau, Østerrike, i regionen Carinthia. På plassen finner du en restaurant og ferskt brød om morgenen.

Her kan du campe med telt, campingvogn eller bobil. I tillegg til å campe kan du også leie en chalet eller en leilighet.

For bading er det et utendørsbasseng, et innendørsbasseng og naturlig badevann. Det finnes flere aktiviteter på campingplassen, som en lekeplass, bordtennis, sykkelutleie, seiling og surfing, fiske og en badstue.

Hunder er velkomne på Camping Draufluss. Camping Draufluss har sanitæranlegg tilpasset bevegelseshemmede. For å vaske klærne dine er det vaskemaskiner og tørketromler tilgjengelig. Plasser med strøm er tilgjengelige. Camping Draufluss er åpen fra 1 mai til 30 september.

Bilder

Egenskaper

Overnattingstyper

Telt
Campingvogner
Bobiler
Chaleter
Leiligheter

Fasiliteter

Strøm
Vanntilkobling
Avløpstilkobling
Wifi
Campingbutikk
Ferskt brød
Snackbar
Restaurant
Tilgjengelig for rullestol
Kullgrill tillatt

Egnethet

Hunder tillatt
Vintercamping
Plasser med skygge
Sesongplasser
Naturister
Plasser for ungdomsgrupper

Aktiviteter

Lekeplass
Barneunderholdning
Bading i naturlig vann
Utendørsbasseng
Innendørsbasseng
Badstue
Jeu de boules
Tennis
Bordtennis
Golf
Minigolf
Seiling/surfing
Sykkelutleie
Fiske
Skiheis

Sanitæranlegg

Stellerom
Tilgjengelige sanitæranlegg
Vaskemaskiner
Tørketromler
Ka
Kamphuis Nederlandsk

Er is niet zoveel te vertellen over deze camping; een strook gras langs de Drau, een gedateerd toiletgebouw en dat is het. O ja: er is ook een hotel-restaurant met terras waar je kunt inchecken en een biertje kunt drinken. Al met al geschikt voor een overnachting tijdens onze fietsvakantie, maar verder niet veel bijzonders.

4 år siden

RV
R. van Dijk Nederlandsk

Staan op een langgerekte camping aan een snelstromende rivier. Mooi uitzicht en schone toiletten.

4 år siden

Fa
Fam.Saris Nederlandsk

De ligging is schitterend, dicht bij het dorp Spital aan de rivier de Drau met heel veel schaduw. Hoewel het sanitair vrij nieuw was, zag het er heel vies uit. Het water in de douches liep niet weg in de afvoer, maar stroomde onder de deur door met alle haren van onze voorgangsters. Echt heel ranzig. Bij de toiletten waren alleen de wc brillen gepoetst nou ja ik bedoel een keer aangeraakt met een doekje. Wij zijn dus eerder vertrokken want zo kun je echt niet douchen.

4 år siden

Ja
Jan Nederlandsk

Tevoren had ik gelezen in beoordelingen van andere gebruikers dat de camping meer een doortrekcamping was dan een verblijfcamping. Hoewel er inderdaad veel passanten waren, hebben wij er vijf dagen prima gestaan op, volgens ons, het mooiste plekje van de hele camping, half onder een oude fruitboom met uitzicht op de Drau. Er is weliswaar een slagboompje, maar dat staat altijd open, dus daardoor kunnen passanten tot heel laat in de avond en nacht binnenkomen. Dat vinden wij een groot nadeel van deze camping, want omdat de plaatsen niet afgebakend zijn, kan het maar zo zijn dat je midden in de nacht een buurman krijgt en dat zorgt voor onrust. Het sanitair is heel goed en modern en wordt ook goed schoon gehouden. De plaats van het tappunt voor schoon drinkwater is wat ongelukkig zo pal naast de stortplaats voor chemische toiletten. Er loopt een smalle weg langs de camping die uiteindelijk heel druk bleek te zijn. Dat komt enerzijds omdat er verderop wat industrie is (dus nogal wat vrachtverkeer) en anderzijds omdat het een soort sluiproute om Spittal heen is. Ook is het de toegang voor een of andere tolweg een berg op. ’s Nachts valt het mee met het lawaai maar overdag is het onmiskenbaar aanwezig. Er wordt ook hard gereden, waardoor de in-/uitgang van de camping niet zonder gevaar is. Daar, bij de in-/uitgang, ligt een pension met restaurant dat door dezelfde eigenaar wordt gerund. Je kunt er uitstekend eten. De eigenaar is een man van weinig woorden. Het was wel raar dat hij het gras ging maaien zonder opvangbak waardoor er een wolk van gras en stof over de camping vloog en alles daarmee bedekte: raar! Er is, in tegenstelling tot wat in de gids staat, wel Wifi, maar dat werkt alleen in de buurt van het restaurant/receptie. Vanaf de camping loop of fiets je zo naar het Talstation van de Goldeckbahn. Deze is gratis met de Kärnten Card. Vandaar kun je in twee etappes naar de Goldeck en vandaar zijn leuke wandelingen te maken. In Spittal is de grootste modelspoorbaan van Oostenrijk te vinden. Hij is mooi en interessant maar niet spectaculair. Hoewel de weg wat druk is, kun je van hieruit heel goed per fiets naar de Millstätter See. Men kan rond het meer fietsen (wel flink aantal hoogtemeters), maar ook met de Millstätter Schiffahrt het hele meer rond of stukken varen. De fiets kan mee. Met de Kärnten Card is varen gratis maar voor de fiets moet iets extra worden betaald.

4 år siden

St
Stefan Nederlandsk

Gezellige camping met volop plekken direct langs de rivier, op loopafstand van het centrum van Spittal. Helaas was het sanitair begin mei nog niet klaar, maar daarom konden we ook met korting overnachten.

4 år siden

1 / 3

Beliggenhet