Camping Draufluss er en campingplads med 50 pladser i Spittal / Drau, Østrig, beliggende i regionen Carinthia. På pladsen finder du en restaurant og friskbagt brød om morgenen.
Du kan campere her med et telt, en campingvogn eller en autocamper. Ud over camping kan du også leje en chalet eller en lejlighed.
Til badning er der en udendørs pool, en indendørs pool og naturligt badevand. Der er flere fritidsaktiviteter på campingpladsen, såsom en legeplads, bordtennis, cykeludlejning, sejlads og surfing, fiskeri og en sauna.
Hunde er velkomne på Camping Draufluss. Camping Draufluss tilbyder sanitære faciliteter til gangbesværede. Til tøjvask er der vaskemaskiner og tørretumblere til rådighed. Der findes pladser med strøm. Camping Draufluss har åbent fra 1 maj til 30 september.
Fotos
Egenskaber
Indkvartering
Faciliteter
Egnethed
Fritidsaktiviteter
Sanitet
Anmeldelser
Skriv en anmeldelseEr is niet zoveel te vertellen over deze camping; een strook gras langs de Drau, een gedateerd toiletgebouw en dat is het. O ja: er is ook een hotel-restaurant met terras waar je kunt inchecken en een biertje kunt drinken. Al met al geschikt voor een overnachting tijdens onze fietsvakantie, maar verder niet veel bijzonders.
for 4 år siden
Staan op een langgerekte camping aan een snelstromende rivier. Mooi uitzicht en schone toiletten.
for 4 år siden
De ligging is schitterend, dicht bij het dorp Spital aan de rivier de Drau met heel veel schaduw. Hoewel het sanitair vrij nieuw was, zag het er heel vies uit. Het water in de douches liep niet weg in de afvoer, maar stroomde onder de deur door met alle haren van onze voorgangsters. Echt heel ranzig. Bij de toiletten waren alleen de wc brillen gepoetst nou ja ik bedoel een keer aangeraakt met een doekje. Wij zijn dus eerder vertrokken want zo kun je echt niet douchen.
for 4 år siden
Tevoren had ik gelezen in beoordelingen van andere gebruikers dat de camping meer een doortrekcamping was dan een verblijfcamping. Hoewel er inderdaad veel passanten waren, hebben wij er vijf dagen prima gestaan op, volgens ons, het mooiste plekje van de hele camping, half onder een oude fruitboom met uitzicht op de Drau. Er is weliswaar een slagboompje, maar dat staat altijd open, dus daardoor kunnen passanten tot heel laat in de avond en nacht binnenkomen. Dat vinden wij een groot nadeel van deze camping, want omdat de plaatsen niet afgebakend zijn, kan het maar zo zijn dat je midden in de nacht een buurman krijgt en dat zorgt voor onrust. Het sanitair is heel goed en modern en wordt ook goed schoon gehouden. De plaats van het tappunt voor schoon drinkwater is wat ongelukkig zo pal naast de stortplaats voor chemische toiletten. Er loopt een smalle weg langs de camping die uiteindelijk heel druk bleek te zijn. Dat komt enerzijds omdat er verderop wat industrie is (dus nogal wat vrachtverkeer) en anderzijds omdat het een soort sluiproute om Spittal heen is. Ook is het de toegang voor een of andere tolweg een berg op. ’s Nachts valt het mee met het lawaai maar overdag is het onmiskenbaar aanwezig. Er wordt ook hard gereden, waardoor de in-/uitgang van de camping niet zonder gevaar is. Daar, bij de in-/uitgang, ligt een pension met restaurant dat door dezelfde eigenaar wordt gerund. Je kunt er uitstekend eten. De eigenaar is een man van weinig woorden. Het was wel raar dat hij het gras ging maaien zonder opvangbak waardoor er een wolk van gras en stof over de camping vloog en alles daarmee bedekte: raar! Er is, in tegenstelling tot wat in de gids staat, wel Wifi, maar dat werkt alleen in de buurt van het restaurant/receptie. Vanaf de camping loop of fiets je zo naar het Talstation van de Goldeckbahn. Deze is gratis met de Kärnten Card. Vandaar kun je in twee etappes naar de Goldeck en vandaar zijn leuke wandelingen te maken. In Spittal is de grootste modelspoorbaan van Oostenrijk te vinden. Hij is mooi en interessant maar niet spectaculair. Hoewel de weg wat druk is, kun je van hieruit heel goed per fiets naar de Millstätter See. Men kan rond het meer fietsen (wel flink aantal hoogtemeters), maar ook met de Millstätter Schiffahrt het hele meer rond of stukken varen. De fiets kan mee. Met de Kärnten Card is varen gratis maar voor de fiets moet iets extra worden betaald.
for 4 år siden
Gezellige camping met volop plekken direct langs de rivier, op loopafstand van het centrum van Spittal. Helaas was het sanitair begin mei nog niet klaar, maar daarom konden we ook met korting overnachten.
for 4 år siden