Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Le Chenantier
Le Chenantier
Le Chenantier
Le Chenantier
Le Chenantier

Le Chenantier in Frankrijk

Sollieres-Sardieres, Frankrijk

Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
5 / 5 (12 stemmen)

Le Chenantier

Place de la Mairie
73500 Sollieres-Sardieres
Frankrijk
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

Le Chenantier is een camping met 30 plaatsen in Sollieres-Sardieres, Frankrijk, gelegen in de regio Rhône-Alpes. Op het terrein vind je wifi.

Naast kamperen kun je hier ook een trekkershut huren.

Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin.

Om je kleding te wassen zijn er wasmachines beschikbaar.

Foto's

Kenmerken

Accommodaties

Trekkershutten

Voorzieningen

Wifi
Kookgelegenheid
Houtskool-BBQ toegestaan
Tafels en banken

Geschiktheid

Plekken met schaduw

Recreatie

Speeltuin

Sanitair

Wasmachines
Kr
kristel Nederlands

Ik verbleef in de cabane de montagne ( blokhut) die ervaring alleen al is fantastisch. Daarbovenop is het camping gedeelte mooi, grote plaatsen, proper en voldoende sanitair en een hartelijke eigenaar. Brood op bestelling, pizza op woensdag en meer dan voldoende sportieve activiteiten in de buurt.

4 jaar geleden

AV
Arthur van Gerven Nederlands

Heerlijke vakantie gehad eerste week juli 2022. Vanuit de tent uitzicht op prachtige en enorme bergen. Camping ligt centraal in vallei voor heel veel mooie wandelingen. Voor fietsen (veel bekende cols!) en motorrijden is de Vanoise ook echt een paradijs. Supermarkt op nog geen km van de camping. Dorp Termignon, met veel voorzieningen (pinnen, VVV, bakker, slager, kaas winkel, café, restaurant, etc), op een km van camping. Op dinsdag na elke dag vers stokbrood, croissants en chocolade broodjes op de camping. Op woensdag pizza bakker op de camping. Hele aardige en behulpzame eigenaar. Spreekt ook goed Engels. Na aankomst legt hij aan alle nieuwkomers van de dag alles uit (begin van de avond). Net sanitair en alles wordt heel goed schoongemaakt/bijgehouden. Last but not least: ook nog voor hele schappelijke prijs. Geen gebruik van gemaakt maar de houten huisjes en yurts zien er verder erg mooi uit. Ik kom hier zeker een keer terug!

4 jaar geleden

AD
Anita de Jonge Nederlands

Fantastisch schone, gezellige, kleine camping in de zonnige franse Alpen met een uiterst vriendelijke camping eigenaar die altijd voor je klaarstaat met tips en uitleg. Heerlijke broodservice. Ook de omgeving is fabelachtig en divers, zoveel prachtige hikes zijn er te maken en het zit boordevol met heerlijke restaurantjes. Kortom, wij hebben nog bijgeboekt en komen hier zeker weer terug. Het was een heerlijke vakantie. Bedankt Florant en au revoir.

6 jaar geleden

Fl
Fleur Nederlands

Een leuke camping, met nette wc's en douches en een vriendelijke eigenaar. De omgeving is prachtig en geschikt om in te wandelen, er zijn veel routes, de campingeigenaar kan je hierover adviseren. De camping heeft ruime, mooi gelegen plaatsen. Prijs is heel bescheiden, wij betaalden voor twee personen voor twee nachten nog geen 30 euro.

6 jaar geleden

Ma
Marit Nederlands

Fijne camping met een vriendelijke gastheer. In overleg hebben we een andere plek gekregen naar onze wens. Deze camping is goed bereikbaar en ideaal als je in alle rust in de natuur wilt verblijven. Ook ideaal om mooie lange wandelingen te maken. Op de camping is tevens een wasmachine aanwezig tegen betaling. Wij zouden hier zeker nog een keer naar terug gaan.

6 jaar geleden

1 / 3

Locatie