Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Le Chenantier
Le Chenantier
Le Chenantier
Le Chenantier
Le Chenantier

Le Chenantier in Frankreich

Sollieres-Sardieres, Frankreich

Dieser Campingplatz wurde noch nicht von seinem Besitzer bestätigt. Klicke hier, wenn du der Besitzer bist.
5 / 5 (12 Stimmen)

Le Chenantier

Place de la Mairie
73500 Sollieres-Sardieres
Frankreich
Website besuchen
Zu Favoriten hinzufügen

Le Chenantier ist ein Campingplatz mit 30 Stellplätzen in Sollieres-Sardieres, Frankreich, gelegen in der Region Rhône-Alpes. Vor Ort findest du WLAN.

Neben dem Campen kannst du auch eine Hütte mieten.

Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz.

Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen zur Verfügung.

Fotos

Merkmale

Unterkünfte

Hütten

Einrichtungen

WLAN
Kochgelegenheiten
Holzkohlegrill erlaubt
Tische und Bänke

Eignung

Schattige Stellplätze

Freizeit

Spielplatz

Sanitär

Waschmaschinen
Kr
kristel Niederländisch

Ik verbleef in de cabane de montagne ( blokhut) die ervaring alleen al is fantastisch. Daarbovenop is het camping gedeelte mooi, grote plaatsen, proper en voldoende sanitair en een hartelijke eigenaar. Brood op bestelling, pizza op woensdag en meer dan voldoende sportieve activiteiten in de buurt.

vor 4 Jahren

AV
Arthur van Gerven Niederländisch

Heerlijke vakantie gehad eerste week juli 2022. Vanuit de tent uitzicht op prachtige en enorme bergen. Camping ligt centraal in vallei voor heel veel mooie wandelingen. Voor fietsen (veel bekende cols!) en motorrijden is de Vanoise ook echt een paradijs. Supermarkt op nog geen km van de camping. Dorp Termignon, met veel voorzieningen (pinnen, VVV, bakker, slager, kaas winkel, café, restaurant, etc), op een km van camping. Op dinsdag na elke dag vers stokbrood, croissants en chocolade broodjes op de camping. Op woensdag pizza bakker op de camping. Hele aardige en behulpzame eigenaar. Spreekt ook goed Engels. Na aankomst legt hij aan alle nieuwkomers van de dag alles uit (begin van de avond). Net sanitair en alles wordt heel goed schoongemaakt/bijgehouden. Last but not least: ook nog voor hele schappelijke prijs. Geen gebruik van gemaakt maar de houten huisjes en yurts zien er verder erg mooi uit. Ik kom hier zeker een keer terug!

vor 4 Jahren

AD
Anita de Jonge Niederländisch

Fantastisch schone, gezellige, kleine camping in de zonnige franse Alpen met een uiterst vriendelijke camping eigenaar die altijd voor je klaarstaat met tips en uitleg. Heerlijke broodservice. Ook de omgeving is fabelachtig en divers, zoveel prachtige hikes zijn er te maken en het zit boordevol met heerlijke restaurantjes. Kortom, wij hebben nog bijgeboekt en komen hier zeker weer terug. Het was een heerlijke vakantie. Bedankt Florant en au revoir.

vor 6 Jahren

Fl
Fleur Niederländisch

Een leuke camping, met nette wc's en douches en een vriendelijke eigenaar. De omgeving is prachtig en geschikt om in te wandelen, er zijn veel routes, de campingeigenaar kan je hierover adviseren. De camping heeft ruime, mooi gelegen plaatsen. Prijs is heel bescheiden, wij betaalden voor twee personen voor twee nachten nog geen 30 euro.

vor 6 Jahren

Ma
Marit Niederländisch

Fijne camping met een vriendelijke gastheer. In overleg hebben we een andere plek gekregen naar onze wens. Deze camping is goed bereikbaar en ideaal als je in alle rust in de natuur wilt verblijven. Ook ideaal om mooie lange wandelingen te maken. Op de camping is tevens een wasmachine aanwezig tegen betaling. Wij zouden hier zeker nog een keer naar terug gaan.

vor 6 Jahren

1 / 3

Standort