Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Il Sergente
Il Sergente
Il Sergente
Il Sergente
Il Sergente

Il Sergente in Italië

Barberino di Mugello, Italië

Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
4 / 5 (11 stemmen)

Il Sergente

S.S n°65 della Futa Km. 42.00
I-50031 Barberino di Mugello
Italië
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

Il Sergente is een camping met 30 plaatsen in Barberino di Mugello, Italië, gelegen in de regio Tuscany. Op het terrein vind je wifi, een campingwinkel en een restaurant.

Om te zwemmen is er een buitenzwembad. Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin en een tennisbaan.

Honden zijn welkom op Il Sergente. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines beschikbaar.

Foto's

Kenmerken

Voorzieningen

Wifi
Campingwinkel
Snackbar
Restaurant
Houtskool-BBQ toegestaan

Geschiktheid

Honden toegestaan
Plekken met schaduw

Recreatie

Speeltuin
Buitenzwembad
Tennis

Sanitair

Wasmachines
Ma
Marialuisa Italiaans

Avevamo prenotato piazzole per 6 tende, da 3 persone l'una, e ci sono state assegnate due miserabili piazzole in cui le nostre tende stavano a fatica, addossate l'una all'altra. La piscina era minuscola, e non riscaldata come scritto sul sito. I servizi igienici erano belli.

4 jaar geleden

JV
jan van der Stouw Nederlands

Erg leuke camping vooral het ontvangst erg hartelijk (door die mamma) De camping ligt wel tegen een berg waardoor de nachten in begin juni nog wel is wat koud willen zijn. sanitair is erg goed onderhouden en zo ook de rest van de camping Het zwembad is niet erg groot maar om even verkoeling te zoeken groot genoeg. Kortom leuke camping vooral in hoog zomer en "die mamma" doet je alle min punten vergeten.

6 jaar geleden

Re
rene Nederlands

Camping gerund door een familie, waar je bij aankomst nog een hand krijgt van 'la nonna'. Ze maakt graag een toscaans broodje met mortadella en kaas voor je, of een stuk zelfgemaakte taart. De camping huist vooral Italianen. Camping is geschikt voor een paar dagen, want in de directe omgeving is niet zoveel te doen. Florence is goed te doen. In begin september werd het 's avonds al flink koud en moest je al gauw binnen zitten.

6 jaar geleden

Ro
Rogier Nederlands

Ben je op zoek naar vertier, drukte, entertainment en Hollandse buren? Dan heb je hier niets te zoeken. Dit is kamperen op z'n Italiaans! De vriendelijke en behulpzame familie spreekt nauwelijks Engels, maar dat maakt niet uit. De sfeers is ontspannen en de voorzieningen zijn schoon en netjes. Wij zaten in 1 van de 4 stacaravans die superschoon was gemaakt en we hadden voldoende privacy terwijl je de auto op 10 meter van de caravan kan parkeren. Het restaurant is top en de omgeving mooi. Nadelen; het weer bovenop de berg kan soms tegenvallen, dus denk aan een vest en het zwembad is niet verwarmd. Wanneer je meer naar boven een kampeerplek hebt, dan zit je wel erg rustig en is het een flinke wandeling naar de receptie en restaurant. Ook het speeltuintje en de sportaccomedaties zijn alleen te bereiken via een flinke wandeling. Van een uitbreiding van de camping is (nog) geen sprake.

6 jaar geleden

De
Dennis Nederlands

Alweer voor de 6e jaar op rij naar Il Sergente geweest. Ditmaal in augustus. Het is een klein Italiaans dorpje (sta-caravans) waar je als 'toerist' tussen mag verblijven. Heerlijk! Het restaurant/dancing er naast had elke avond live muziek, kinderen die tot laat in de avond drukte maken, wij houden er van! Een mooi plekje aan het zwembad was voor onze tent perfect. Door de hoge ligging (700~800m) koelt het 's avonds wat af, dat slaapt wel zo lekker hartje zomer. Je kan ook wat verder weg van het bruisend middelpunt een tent opzetten of je camper/caravan neerzetten. Heerlijk eten, fris en schoon zwembad, heerlijk eten, bijzonder net en schoon sanitair en heerlijk eten! Met de nieuwe afrit ben je zomaar op de snelweg en ben je zo op de camping of vanaf de camping op een andere plek. Relatief weinig overige Nederlanders getroffen, voor ons een pluspunt.

6 jaar geleden

1 / 3

Locatie