Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Il Sergente
Il Sergente
Il Sergente
Il Sergente
Il Sergente

Il Sergente – Italie

Barberino di Mugello, Italie

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
4 / 5 (11 votes)

Il Sergente

S.S n°65 della Futa Km. 42.00
I-50031 Barberino di Mugello
Italie
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

Il Sergente est un camping de 30 emplacements à Barberino di Mugello, Italie, situé dans la région Tuscany. Sur place, vous trouverez le wifi, une épicerie et un restaurant.

Pour la baignade, il y a une piscine extérieure. Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux et un court de tennis.

Les chiens sont les bienvenus à Il Sergente. Pour laver votre linge, des machines à laver sont à votre disposition.

Photos

Caractéristiques

Équipements

Wifi
Épicerie
Snack-bar
Restaurant
Barbecue au charbon autorisé

Convient pour

Chiens admis
Emplacements ombragés

Loisirs

Aire de jeux
Piscine extérieure
Tennis

Sanitaires

Machines à laver
Ma
Marialuisa Italien

Avevamo prenotato piazzole per 6 tende, da 3 persone l'una, e ci sono state assegnate due miserabili piazzole in cui le nostre tende stavano a fatica, addossate l'una all'altra. La piscina era minuscola, e non riscaldata come scritto sul sito. I servizi igienici erano belli.

il y a 4 ans

JV
jan van der Stouw Néerlandais

Erg leuke camping vooral het ontvangst erg hartelijk (door die mamma) De camping ligt wel tegen een berg waardoor de nachten in begin juni nog wel is wat koud willen zijn. sanitair is erg goed onderhouden en zo ook de rest van de camping Het zwembad is niet erg groot maar om even verkoeling te zoeken groot genoeg. Kortom leuke camping vooral in hoog zomer en "die mamma" doet je alle min punten vergeten.

il y a 6 ans

Re
rene Néerlandais

Camping gerund door een familie, waar je bij aankomst nog een hand krijgt van 'la nonna'. Ze maakt graag een toscaans broodje met mortadella en kaas voor je, of een stuk zelfgemaakte taart. De camping huist vooral Italianen. Camping is geschikt voor een paar dagen, want in de directe omgeving is niet zoveel te doen. Florence is goed te doen. In begin september werd het 's avonds al flink koud en moest je al gauw binnen zitten.

il y a 6 ans

Ro
Rogier Néerlandais

Ben je op zoek naar vertier, drukte, entertainment en Hollandse buren? Dan heb je hier niets te zoeken. Dit is kamperen op z'n Italiaans! De vriendelijke en behulpzame familie spreekt nauwelijks Engels, maar dat maakt niet uit. De sfeers is ontspannen en de voorzieningen zijn schoon en netjes. Wij zaten in 1 van de 4 stacaravans die superschoon was gemaakt en we hadden voldoende privacy terwijl je de auto op 10 meter van de caravan kan parkeren. Het restaurant is top en de omgeving mooi. Nadelen; het weer bovenop de berg kan soms tegenvallen, dus denk aan een vest en het zwembad is niet verwarmd. Wanneer je meer naar boven een kampeerplek hebt, dan zit je wel erg rustig en is het een flinke wandeling naar de receptie en restaurant. Ook het speeltuintje en de sportaccomedaties zijn alleen te bereiken via een flinke wandeling. Van een uitbreiding van de camping is (nog) geen sprake.

il y a 6 ans

De
Dennis Néerlandais

Alweer voor de 6e jaar op rij naar Il Sergente geweest. Ditmaal in augustus. Het is een klein Italiaans dorpje (sta-caravans) waar je als 'toerist' tussen mag verblijven. Heerlijk! Het restaurant/dancing er naast had elke avond live muziek, kinderen die tot laat in de avond drukte maken, wij houden er van! Een mooi plekje aan het zwembad was voor onze tent perfect. Door de hoge ligging (700~800m) koelt het 's avonds wat af, dat slaapt wel zo lekker hartje zomer. Je kan ook wat verder weg van het bruisend middelpunt een tent opzetten of je camper/caravan neerzetten. Heerlijk eten, fris en schoon zwembad, heerlijk eten, bijzonder net en schoon sanitair en heerlijk eten! Met de nieuwe afrit ben je zomaar op de snelweg en ben je zo op de camping of vanaf de camping op een andere plek. Relatief weinig overige Nederlanders getroffen, voor ons een pluspunt.

il y a 6 ans

1 / 3

Emplacement