Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Village Laguna Blu
Camping Village Laguna Blu
Camping Village Laguna Blu
Camping Village Laguna Blu
Camping Village Laguna Blu

Camping Village Laguna Blu in Italië

Alghero, Italië

Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
4 / 5 (13 stemmen)

Camping Village Laguna Blu

SS 127 bis km 41 Fertilia
07041 Alghero
Italië
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

Camping Village Laguna Blu is een camping met 520 plaatsen in Alghero, Italië, gelegen in de regio Sardinia. Op het terrein vind je wifi, een campingwinkel, een restaurant en 's ochtends vers brood.

Je kunt hier kamperen met een tent, een caravan of een camper. Naast kamperen kun je hier ook een trekkershut, een chalet of een appartement huren.

Om te zwemmen is er natuurlijk zwemwater. Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin, kinderanimatie, tafeltennis, fietsverhuur, zeilen en surfen en vissen.

Honden zijn welkom op Camping Village Laguna Blu. Camping Village Laguna Blu is rolstoeltoegankelijk en beschikt over aangepast sanitair. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit, een wateraansluiting en een rioolaansluiting beschikbaar. Camping Village Laguna Blu is geopend van 28 maart tot 31 oktober.

Foto's

Kenmerken

Accommodaties

Tenten
Trekkershutten
Caravans
Campers
Chalets
Appartementen

Voorzieningen

Elektriciteit
Wateraansluiting
Rioolaansluiting
Wifi
Kluisjes
Campingwinkel
Vers brood
Snackbar
Restaurant
Rolstoeltoegankelijk
Houtskool-BBQ toegestaan

Geschiktheid

Honden toegestaan
Wintercamping
Plekken met schaduw
Seizoensplaatsen
Naturisten
Plekken voor jeugdgroepen
Autovrij

Recreatie

Speeltuin
Kinderanimatie
Zwemmen in natuurwater
Buitenzwembad
Binnenzwembad
Thermaalbad
Sauna
Jeu de boules
Tennis
Tafeltennis
Golf
Midgetgolf
Zeilen/surfen
Fietsverhuur
Vissen
Skilift

Sanitair

Camperservicestation
Babyverschoonruimte
Wascabines
Aangepast sanitair
Wasmachines
Drogers
Dj
DJ Nederlands

Heel mooi zwembad, maar als je rust zoekt zou ik voor een andere camping gaan. Om de dag is er een concert in bijgelegen theater, dan kan je beter zorgen dat je weg bent, want dan is het gedaan met de rust.... Ook in het plaatsje kan het tot diep in de nacht los gaan met muziek... Voor mij niet voor herhaling vatbaar

4 jaar geleden

Mo
Monique Nederlands

De camping ligt vlak naast een terrein waar om de dag een concert/evenement plaats vindt. Heel veel geluidsoverlast (in de middag sound checken, in de avond/begin nacht muziek). Ook veel geluidsoverlast van de discotheek. Sanitair is verouderd maar wel schoon. Zwembad is geweldig

4 jaar geleden

Ro
Ron Nederlands

Deze camping bestaat uit een mix van huisjes/chalets en kampeerplaatsen. Wij kamperen en dan zijn er diverse mogelijkheden qua zon/schaduw. De plaatsen zijn gemiddeld genomen groot genoeg, niet gescheiden door heggen, dus een beetje flexibiliteit. Sanitair was in goede staat en werd regelmatig gepoetst. Let wel, toen wij er stonden (midden-juni '22) was de camping ca.50-60% bezet waarvan een heel groot deel campers met eigen voorzieningen. De lagune en het strand op loopafstand, de stad Alghero eigenlijk ook (ca. 5 km) maar er gaat ook een bus. Restaurant en winkel op de camping beide gemiddeld qua assortiment/prijs/kwaliteit maar feitelijk hoef je de camping niet te verlaten. Maakt deel uit van een groep (Baie) van campings op Sardinie.

4 jaar geleden

Wi
Wilko Nederlands

Mooie camping met uitzicht op de laguna. En een buitengewoon mooi, groot en splinternieuw zwembad met veel leuk watervermaak voor de kleintjes. Verder gelukkig geen overvloed aan animatie: kampeerders moeten zich zelf kunnen vermaken zonder clowneske toestanden. Zeer vriendelijk personeel. Bij binnenkomst vroegen wij om de airco maar kregen het advies toch nog even aan te kijken. En inderdaad bleek dat niet nodig. Dus dankzij het campingpersoneel zelfs geld bespaard. (als het te warm was had ik echt alsnog een airco geregeld, wat de kosten ook zouden zijn). Verder was de camping keurig onderhouden. Dagelijks werden de paden van losse bladeren ontdaan en handmatig met hark (bij 30 graden!) netjes schoon geveegd. Tot slot: de kosten waren "belachelijk" laag.

4 jaar geleden

Ki
Kim Nederlands

Camping was ok, maar foto’s zien er beter uit dan de werkelijkheid. Animatie was met name gericht op de Italiaanse gasten en bijzonder luidruchtig. Niveau van animatie was niet wat je van de camping zou verwachten. Gedurende de nacht last van geluidsoverlast door naburige disco. Voor alle extra’s als WiFi, bedjes bij zwembad ed moet betaald worden.

4 jaar geleden

1 / 3

Locatie