Camping Village Laguna Blu
07041 Alghero
Italia
Camping Village Laguna Blu è un campeggio con 520 piazzole a Alghero, Italia, situato nella regione Sardinia. In loco troverai il wifi, un minimarket, un ristorante e pane fresco al mattino.
Qui puoi campeggiare con una tenda, una roulotte o un camper. Oltre a campeggiare puoi anche affittare un bungalow, uno chalet o un appartamento.
Per nuotare trovi acque naturali balneabili. Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi, l'animazione per bambini, il ping pong, il noleggio di biciclette, la vela e il surf e la pesca.
I cani sono i benvenuti presso Camping Village Laguna Blu. Camping Village Laguna Blu è accessibile in sedia a rotelle e offre servizi igienici attrezzati. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici e asciugatrici. Sono disponibili piazzole con elettricità, allacciamento all'acqua e allacciamento alla fognatura. Camping Village Laguna Blu è aperto dal 28 marzo al 31 ottobre.
Foto
Caratteristiche
Alloggi
Servizi
Adatto per
Attività ricreative
Servizi igienici
Recensioni
Scrivi una recensioneHeel mooi zwembad, maar als je rust zoekt zou ik voor een andere camping gaan. Om de dag is er een concert in bijgelegen theater, dan kan je beter zorgen dat je weg bent, want dan is het gedaan met de rust.... Ook in het plaatsje kan het tot diep in de nacht los gaan met muziek... Voor mij niet voor herhaling vatbaar
4 anni fa
De camping ligt vlak naast een terrein waar om de dag een concert/evenement plaats vindt. Heel veel geluidsoverlast (in de middag sound checken, in de avond/begin nacht muziek). Ook veel geluidsoverlast van de discotheek. Sanitair is verouderd maar wel schoon. Zwembad is geweldig
4 anni fa
Deze camping bestaat uit een mix van huisjes/chalets en kampeerplaatsen. Wij kamperen en dan zijn er diverse mogelijkheden qua zon/schaduw. De plaatsen zijn gemiddeld genomen groot genoeg, niet gescheiden door heggen, dus een beetje flexibiliteit. Sanitair was in goede staat en werd regelmatig gepoetst. Let wel, toen wij er stonden (midden-juni '22) was de camping ca.50-60% bezet waarvan een heel groot deel campers met eigen voorzieningen. De lagune en het strand op loopafstand, de stad Alghero eigenlijk ook (ca. 5 km) maar er gaat ook een bus. Restaurant en winkel op de camping beide gemiddeld qua assortiment/prijs/kwaliteit maar feitelijk hoef je de camping niet te verlaten. Maakt deel uit van een groep (Baie) van campings op Sardinie.
4 anni fa
Mooie camping met uitzicht op de laguna. En een buitengewoon mooi, groot en splinternieuw zwembad met veel leuk watervermaak voor de kleintjes. Verder gelukkig geen overvloed aan animatie: kampeerders moeten zich zelf kunnen vermaken zonder clowneske toestanden. Zeer vriendelijk personeel. Bij binnenkomst vroegen wij om de airco maar kregen het advies toch nog even aan te kijken. En inderdaad bleek dat niet nodig. Dus dankzij het campingpersoneel zelfs geld bespaard. (als het te warm was had ik echt alsnog een airco geregeld, wat de kosten ook zouden zijn). Verder was de camping keurig onderhouden. Dagelijks werden de paden van losse bladeren ontdaan en handmatig met hark (bij 30 graden!) netjes schoon geveegd. Tot slot: de kosten waren "belachelijk" laag.
4 anni fa
Camping was ok, maar foto’s zien er beter uit dan de werkelijkheid. Animatie was met name gericht op de Italiaanse gasten en bijzonder luidruchtig. Niveau van animatie was niet wat je van de camping zou verwachten. Gedurende de nacht last van geluidsoverlast door naburige disco. Voor alle extra’s als WiFi, bedjes bij zwembad ed moet betaald worden.
4 anni fa