Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Natuurlijk Limburg
Camping Natuurlijk Limburg
Camping Natuurlijk Limburg
Camping Natuurlijk Limburg
Camping Natuurlijk Limburg

Camping Natuurlijk Limburg in België

Remersdaal-Voeren, België

Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
5 / 5 (12 stemmen)

Camping Natuurlijk Limburg

Roodbos 3
3791 Remersdaal-Voeren
België
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

Camping Natuurlijk Limburg is een camping met 110 plaatsen in Remersdaal-Voeren, België, gelegen in de regio Flanders. Op het terrein vind je wifi, een restaurant en 's ochtends vers brood.

Je kunt hier kamperen met een tent, een caravan of een camper. Naast kamperen kun je hier ook een trekkershut, een chalet of een appartement huren.

Om te zwemmen is er een buitenzwembad en een binnenzwembad. Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals tafeltennis, jeu de boules, fietsverhuur en een sauna.

Honden zijn welkom op Camping Natuurlijk Limburg. Camping Natuurlijk Limburg beschikt over sanitair voor mindervaliden. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit beschikbaar. Camping Natuurlijk Limburg is het hele jaar geopend.

Foto's

Kenmerken

Accommodaties

Tenten
Trekkershutten
Caravans
Campers
Chalets
Appartementen

Voorzieningen

Elektriciteit
Wateraansluiting
Rioolaansluiting
Wifi
Lounge
Droogruimte
Campingwinkel
Vers brood
Snackbar
Restaurant
Rolstoeltoegankelijk
Verharde paden
Houtskool-BBQ toegestaan
Tafels en banken

Geschiktheid

Honden toegestaan
Wintercamping
Plekken met schaduw
Seizoensplaatsen
Naturisten
Plekken voor jeugdgroepen

Recreatie

Speeltuin
Kinderanimatie
Zwemmen in natuurwater
Buitenzwembad
Binnenzwembad
Thermaalbad
Sauna
Jeu de boules
Tennis
Tafeltennis
Golf
Midgetgolf
Zeilen/surfen
Fietsverhuur
Vissen
Skilift

Sanitair

Camperservicestation
Babyverschoonruimte
Wascabines
Aangepast sanitair
Wasmachines
Drogers
RW
Rob W. Nederlands

Wij kwamen zonder reservering maar dit was geen probleem voor een plekje op de camping en in de Taverne Hacienda. Ondanks dat de eigenaren druk waren met het serveren van de maaltijden en drankjes in het restaurant namen zij direct de tijd voor ons om mee te gaan naar de receptie. Prachtig gelegen campingterrein met fraai uitzicht over het dal naar Verviers. Ondanks dat het seizoen op zijn einde liep zag alles er zeer verzorgd uit. Het sanitairgebouw is modern en zeer schoon. Voor een restaurant op een camping is Taverne Hacienda zeer goed. De gerechten in het restaurant zijn prima en de lekkere streekbiertjes maken het geheel compleet. Bediening attent en vriendelijk. Prijs-kwaliteit prima. Aanrader!

4 jaar geleden

FD
Fam. de Been Nederlands

Mooie verzorgde camping met fijn restaurant ernaast waar je heerlijk kan eten voor een nette prijs. Wij kwamen last minute en het was druk, daardoor kregen we een plaatsje direct naast het zwembad langs de weg. Op deze plaatsjes stonden nog 2 campers maar eigenlijk zijn deze plaatsjes daar te schuin voor de camper was niet recht te krijgen dus het sliep niet zo lekker. Je kunt er mooi wandelen en het zwembad is heerlijk. Sanitairgebouw is gezellig knus in boerderijsfeer. Wel een aanrader deze camping maar niet meer op deze bewuste plaats!

4 jaar geleden

RH
R Hendriksen Nederlands

Nette en verzorgde camping. Mooie ruime plekken. Schoon sanitair. Je kan er heerlijk eten en de broodjes service wat erg gemakkelijk.Supermarkt op een paar km.Vriendelijke en behulpzame eigenaren en personeel.

4 jaar geleden

An
Ann Nederlands

Fantastisch propere camping en mooi proper verzorgd sanitair, broodjesservice smorgens en zeer lekker eten en drinken in de taverne, aan een eerlijke prijs!Dikke pluim voor de uitbaters, die trouwens zeer vriendelijk zijn .Wij komen zeker nog terug ??

4 jaar geleden

Fl
Floris Nederlands

Leuke camping met ruime toeristische plaatsen. Uitstekend sanitair, nergens anders gezien! Mooie mix tussen vaste verblijvers en toeristische plaatsen. De camping ligt afgelegen. Er is een uitstekende broodjesservice waar we dankbaar gebruik van maakten. Op de camping is een ingang naar een prachtig bos. Naast de centrale gebouwen is een speelplein waar de kinderen snel aansluiting met andere kinderen vonden, het water van het zwembad is nogal koud. Afval wordt er nauwelijks/niet gesorteerd. In een straal van 45min. auto rijden zijn de meeste toeristische hotspots te bereiken. Aangezien niet direct een ‘toeristische dienst’ in de buurt zou het leuk zijn naast Nederlandse en Vlaamse recreatie-folders ook folders voor de Waalse en Duitse kant te kunnen vinden.

4 jaar geleden

1 / 3

Locatie