Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Natuurlijk Limburg
Camping Natuurlijk Limburg
Camping Natuurlijk Limburg
Camping Natuurlijk Limburg
Camping Natuurlijk Limburg

Camping Natuurlijk Limburg en Bélgica

Remersdaal-Voeren, Bélgica

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
5 / 5 (12 votos)

Camping Natuurlijk Limburg

Roodbos 3
3791 Remersdaal-Voeren
Bélgica
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

Camping Natuurlijk Limburg es un camping con 110 parcelas en Remersdaal-Voeren, Bélgica, situado en la región de Flanders. En el camping encontrarás wifi, un restaurante y pan fresco por la mañana.

Aquí puedes acampar con una tienda, una caravana o una autocaravana. Además de acampar, también puedes alquilar una cabaña, un chalet o un apartamento.

Para bañarte hay una piscina exterior y una piscina cubierta. En el camping hay varias actividades de ocio, como tenis de mesa, petanca, alquiler de bicicletas y una sauna.

Los perros son bienvenidos en Camping Natuurlijk Limburg. Camping Natuurlijk Limburg dispone de sanitarios para personas con movilidad reducida. Para lavar tu ropa hay lavadoras y secadoras disponibles. Hay parcelas disponibles con electricidad. Camping Natuurlijk Limburg está abierto todo el año.

Fotos

Características

Alojamientos

Tiendas
Cabañas
Caravanas
Autocaravanas
Chalets
Apartamentos

Instalaciones

Electricidad
Toma de agua
Conexión de desagüe
Wifi
Sala de estar
Cuarto de secado
Tienda del camping
Pan fresco
Bar de aperitivos
Restaurante
Acceso para silla de ruedas
Caminos pavimentados
Barbacoa de carbón permitida
Mesas y bancos

Idoneidad

Se admiten perros
Camping de invierno
Parcelas con sombra
Parcelas de temporada
Nudistas
Parcelas para grupos de jóvenes

Ocio

Parque infantil
Animación infantil
Baño en aguas naturales
Piscina exterior
Piscina cubierta
Baños termales
Sauna
Petanca
Tenis
Tenis de mesa
Golf
Minigolf
Vela/surf
Alquiler de bicicletas
Pesca
Telesquí

Sanitarios

Estación de servicio para autocaravanas
Sala para cambiar bebés
Cabinas de aseo
Sanitarios accesibles
Lavadoras
Secadoras
RW
Rob W. Neerlandés

Wij kwamen zonder reservering maar dit was geen probleem voor een plekje op de camping en in de Taverne Hacienda. Ondanks dat de eigenaren druk waren met het serveren van de maaltijden en drankjes in het restaurant namen zij direct de tijd voor ons om mee te gaan naar de receptie. Prachtig gelegen campingterrein met fraai uitzicht over het dal naar Verviers. Ondanks dat het seizoen op zijn einde liep zag alles er zeer verzorgd uit. Het sanitairgebouw is modern en zeer schoon. Voor een restaurant op een camping is Taverne Hacienda zeer goed. De gerechten in het restaurant zijn prima en de lekkere streekbiertjes maken het geheel compleet. Bediening attent en vriendelijk. Prijs-kwaliteit prima. Aanrader!

hace 4 años

FD
Fam. de Been Neerlandés

Mooie verzorgde camping met fijn restaurant ernaast waar je heerlijk kan eten voor een nette prijs. Wij kwamen last minute en het was druk, daardoor kregen we een plaatsje direct naast het zwembad langs de weg. Op deze plaatsjes stonden nog 2 campers maar eigenlijk zijn deze plaatsjes daar te schuin voor de camper was niet recht te krijgen dus het sliep niet zo lekker. Je kunt er mooi wandelen en het zwembad is heerlijk. Sanitairgebouw is gezellig knus in boerderijsfeer. Wel een aanrader deze camping maar niet meer op deze bewuste plaats!

hace 4 años

RH
R Hendriksen Neerlandés

Nette en verzorgde camping. Mooie ruime plekken. Schoon sanitair. Je kan er heerlijk eten en de broodjes service wat erg gemakkelijk.Supermarkt op een paar km.Vriendelijke en behulpzame eigenaren en personeel.

hace 4 años

An
Ann Neerlandés

Fantastisch propere camping en mooi proper verzorgd sanitair, broodjesservice smorgens en zeer lekker eten en drinken in de taverne, aan een eerlijke prijs!Dikke pluim voor de uitbaters, die trouwens zeer vriendelijk zijn .Wij komen zeker nog terug ??

hace 4 años

Fl
Floris Neerlandés

Leuke camping met ruime toeristische plaatsen. Uitstekend sanitair, nergens anders gezien! Mooie mix tussen vaste verblijvers en toeristische plaatsen. De camping ligt afgelegen. Er is een uitstekende broodjesservice waar we dankbaar gebruik van maakten. Op de camping is een ingang naar een prachtig bos. Naast de centrale gebouwen is een speelplein waar de kinderen snel aansluiting met andere kinderen vonden, het water van het zwembad is nogal koud. Afval wordt er nauwelijks/niet gesorteerd. In een straal van 45min. auto rijden zijn de meeste toeristische hotspots te bereiken. Aangezien niet direct een ‘toeristische dienst’ in de buurt zou het leuk zijn naast Nederlandse en Vlaamse recreatie-folders ook folders voor de Waalse en Duitse kant te kunnen vinden.

hace 4 años

1 / 3

Ubicación