Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Het Horstmannsbos
Camping Het Horstmannsbos
Camping Het Horstmannsbos
Camping Het Horstmannsbos

Camping Het Horstmannsbos in Nederland

Gasselte, Nederland

Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
4.5 / 5 (17 stemmen)

Camping Het Horstmannsbos

Hoogte der Heide 8
9462 TT Gasselte
Nederland
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

Camping Het Horstmannsbos is een camping met 180 plaatsen in Gasselte, Nederland, gelegen in de regio Drenthe. Op het terrein vind je wifi, een snackbar en 's ochtends vers brood.

Je kunt hier kamperen met een tent, een caravan of een camper. Naast kamperen kun je hier ook een trekkershut of een chalet huren.

Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin, kinderanimatie, een tennisbaan, jeu de boules en fietsverhuur.

Honden zijn welkom op Camping Het Horstmannsbos. Camping Het Horstmannsbos is rolstoeltoegankelijk. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit beschikbaar. Camping Het Horstmannsbos is geopend van 2 april tot 30 oktober.

Foto's

Kenmerken

Accommodaties

Tenten
Trekkershutten
Caravans
Campers
Chalets
Appartementen

Voorzieningen

Elektriciteit
Wateraansluiting
Rioolaansluiting
Wifi
Campingwinkel
Vers brood
Snackbar
Restaurant
Rolstoeltoegankelijk
Verharde paden
Houtskool-BBQ toegestaan

Geschiktheid

Honden toegestaan
Wintercamping
Plekken met schaduw
Seizoensplaatsen
Naturisten
Plekken voor jeugdgroepen
Autovrij

Recreatie

Speeltuin
Kinderanimatie
Jeu de boules
Tennis
Midgetgolf
Fietsverhuur
Vissen
Skilift

Sanitair

Babyverschoonruimte
Wasmachines
Drogers
Ma
Mauro Nederlands

Uitstekende kampeerplek, gelegen in een adembenemend mooie streek. Er zijn tal van activiteiten te ondernemen in de directe nabijheid, hoewel er op de camping zelf ook genoeg te beleven is. Voor kinderen is er volop gelegenheid om zich te amuseren, met veel speelopties.

3 jaar geleden

AV
A van der Molen Nederlands

Super leuke vakantie gehad. De kinderen hebben genoten van de zandvlakte met water speeltoestel. En de zwemvijver. Het personeel is zeer vriendelijk en behulpzaam. Net sanitair gebouw wat goed onderhouden en schoon gehouden word. Een echte aanrader.

4 jaar geleden

Ro
Roos Nederlands

Wat een fijne gemoedelijke camping. Sfeer is heerlijk en ongedwongen. We vonden garage TDI echt geweldig (theatergroep). We zaten in de luxe 6 persoonstent aan het water. Heel mooie ligging en heerlijk centraal bij zwemvijver en waterspeeltuin en de speeltuin. Frietjes en ijsjes waren heerlijk.

4 jaar geleden

Ba
Bassie Nederlands

Wat een herrie allemaal en veel rook van de vuurkorven die je moet huren.

4 jaar geleden

S.
S.F. Nederlands

Prachtige camping! Inmiddels meerdere keren hier geweest. Alles goed onderhouden en erg vriendelijk personeel. Erg genoten ook weer van de mooie fiets- en wandelomgeving en de rust! In tegenstelling tot een eerdere review hebben wij totaal geen last gehad van de trekker die langs reed en de hakselaar. Dit was voor 1 dag cq. een uur of 2/3. Dat moet een keer kunnen vinden wij. Als je ziet wat er allemaal gedaan wordt om er een nog mooiere camping van te maken dan het inmiddels al is. Chapeau! En de broodjes in de ochtend zijn ook zeker een aanrader!

4 jaar geleden

1 / 4

Locatie