Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Het Horstmannsbos
Camping Het Horstmannsbos
Camping Het Horstmannsbos
Camping Het Horstmannsbos

Camping Het Horstmannsbos in die Niederlande

Gasselte, die Niederlande

Dieser Campingplatz wurde noch nicht von seinem Besitzer bestätigt. Klicke hier, wenn du der Besitzer bist.
4.5 / 5 (17 Stimmen)

Camping Het Horstmannsbos

Hoogte der Heide 8
9462 TT Gasselte
die Niederlande
Website besuchen
Zu Favoriten hinzufügen

Camping Het Horstmannsbos ist ein Campingplatz mit 180 Stellplätzen in Gasselte, die Niederlande, gelegen in der Region Drenthe. Vor Ort findest du WLAN, eine Snackbar und morgens frische Brötchen.

Du kannst hier mit einem Zelt, einem Wohnwagen oder einem Wohnmobil campen. Neben dem Campen kannst du auch eine Hütte oder ein Chalet mieten.

Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz, Kinderanimation, einen Tennisplatz, Boule und Fahrradverleih.

Hunde sind bei Camping Het Horstmannsbos willkommen. Camping Het Horstmannsbos ist rollstuhlgerecht. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen und Trockner zur Verfügung. Stellplätze mit Strom sind verfügbar. Camping Het Horstmannsbos ist von 2 April bis 30 Oktober geöffnet.

Fotos

Merkmale

Unterkünfte

Zelte
Hütten
Wohnwagen
Wohnmobile
Chalets
Apartments

Einrichtungen

Strom
Wasseranschluss
Abwasseranschluss
WLAN
Campingladen
Frische Brötchen
Snackbar
Restaurant
Rollstuhlgerecht
Befestigte Wege
Holzkohlegrill erlaubt

Eignung

Hunde erlaubt
Wintercamping
Schattige Stellplätze
Saisonstellplätze
FKK
Stellplätze für Jugendgruppen
Autofrei

Freizeit

Spielplatz
Kinderanimation
Boule
Tennis
Minigolf
Fahrradverleih
Angeln
Skilift

Sanitär

Wickelraum
Waschmaschinen
Trockner
Ma
Mauro Niederländisch

Uitstekende kampeerplek, gelegen in een adembenemend mooie streek. Er zijn tal van activiteiten te ondernemen in de directe nabijheid, hoewel er op de camping zelf ook genoeg te beleven is. Voor kinderen is er volop gelegenheid om zich te amuseren, met veel speelopties.

vor 3 Jahren

AV
A van der Molen Niederländisch

Super leuke vakantie gehad. De kinderen hebben genoten van de zandvlakte met water speeltoestel. En de zwemvijver. Het personeel is zeer vriendelijk en behulpzaam. Net sanitair gebouw wat goed onderhouden en schoon gehouden word. Een echte aanrader.

vor 4 Jahren

Ro
Roos Niederländisch

Wat een fijne gemoedelijke camping. Sfeer is heerlijk en ongedwongen. We vonden garage TDI echt geweldig (theatergroep). We zaten in de luxe 6 persoonstent aan het water. Heel mooie ligging en heerlijk centraal bij zwemvijver en waterspeeltuin en de speeltuin. Frietjes en ijsjes waren heerlijk.

vor 4 Jahren

Ba
Bassie Niederländisch

Wat een herrie allemaal en veel rook van de vuurkorven die je moet huren.

vor 4 Jahren

S.
S.F. Niederländisch

Prachtige camping! Inmiddels meerdere keren hier geweest. Alles goed onderhouden en erg vriendelijk personeel. Erg genoten ook weer van de mooie fiets- en wandelomgeving en de rust! In tegenstelling tot een eerdere review hebben wij totaal geen last gehad van de trekker die langs reed en de hakselaar. Dit was voor 1 dag cq. een uur of 2/3. Dat moet een keer kunnen vinden wij. Als je ziet wat er allemaal gedaan wordt om er een nog mooiere camping van te maken dan het inmiddels al is. Chapeau! En de broodjes in de ochtend zijn ook zeker een aanrader!

vor 4 Jahren

1 / 4

Standort