Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
No images available
Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
3 / 5 (3 stemmen)

Camping Hammerschmiede-See

Hammerschmiede 2
73453 Abtsgmünd
Duitsland
Toevoegen aan favorieten

Camping Hammerschmiede-See is een camping in Abtsgmünd, Duitsland, gelegen in de regio Baden-Württemberg. Op het terrein vind je een snackbar en 's ochtends vers brood.

Je kunt hier kamperen met een tent, een caravan of een camper. Naast kamperen kun je hier ook een chalet huren.

Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin en kinderanimatie.

Honden zijn welkom op Camping Hammerschmiede-See. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit beschikbaar.

Foto's

No images available

Kenmerken

Accommodaties

Tenten
Caravans
Campers
Chalets

Voorzieningen

Elektriciteit
Wateraansluiting
Rioolaansluiting
Wifi
Campingwinkel
Vers brood
Snackbar
Restaurant
Rolstoeltoegankelijk
Verharde paden
Brandhout
Houtskool-BBQ toegestaan

Geschiktheid

Honden toegestaan
Wintercamping

Recreatie

Speeltuin
Theater
Kinderanimatie
Jeu de boules
Tennis
Midgetgolf
Vissen
Skilift

Sanitair

Babyverschoonruimte
Wasmachines
Drogers
Co
Coby Nederlands

Ik ben hier meerdere malen geweest en vond het geweldig, je hebt er weinig te doen maar de natuur is hier zo prachtig. Als je naar de andere kant loopt van het terein zijn hier meerdere douchen, je kan een vuurkorf huren wat heel erg gezellig is s'avonds. Vond het erg schoon ,hebben zelfs hier een tornado mee gemaakt met meerdere gewonden,medewerkers waren erg behulpzaam.

6 jaar geleden

Ja
jacqueline Nederlands

Dit is echt de slechtste camping die ik ooit gezien heb. Het enige positieve puntje was onze plek. Deze was erg groot maar volgens mij was dit ook de enige grote plek. Het meer is maar op een paar plaatsen in te komen en was toen wij er waren heel erg vies. Waterfietsen te huur voor €5,00 per 1/2 uur wat ik nogal veel vind voor een camping. Er waren echt maar 3 douches voor de hele camping dus dit gaf wachttijden voor de douche. Het sanitair was ook niet schoon. Om 8.00 uur was er nog niemand op om schoon te maken. Restaurant was alleen een snackbarretje waar ze 5 gerechten verkochten. Inkopen op 8! km en er was geen campingwinkeltje. Alleen een bakkertje die om 8.30 op het terein komt met broodjes waarvan het assortiment zeer beperkt is. Het was dan ook niet echt duur maar zelfs €20,00 vonden we teveel betaald voor deze slechte camping. Omgeving was voor ons ook superslecht. Geen wandelmogelijkheden tewrijl ik dit in dit gebied wel had verwacht, geen WIFI. Kortom wat een afknapper.

6 jaar geleden

Wo
Wouter Nederlands

Het is wel een leuke camping maar niet echt een goede aanrader

6 jaar geleden

Locatie