Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
No images available
Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
3 / 5 (3 votes)

Camping Hammerschmiede-See

Hammerschmiede 2
73453 Abtsgmünd
Allemagne
Ajouter aux favoris

Camping Hammerschmiede-See est un camping à Abtsgmünd, Allemagne, situé dans la région Baden-Württemberg. Sur place, vous trouverez un snack-bar et du pain frais le matin.

Vous pouvez y camper avec une tente, une caravane ou un camping-car. En plus du camping, vous pouvez également louer un chalet.

Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux et des animations pour enfants.

Les chiens sont les bienvenus à Camping Hammerschmiede-See. Pour laver votre linge, des machines à laver et des sèche-linge sont à votre disposition. Des emplacements avec électricité sont disponibles.

Photos

No images available

Caractéristiques

Hébergements

Tentes
Caravanes
Camping-cars
Chalets

Équipements

Électricité
Raccordement à l'eau
Raccordement aux égouts
Wifi
Épicerie
Pain frais
Snack-bar
Restaurant
Accès en fauteuil roulant
Allées goudronnées
Bois de chauffage
Barbecue au charbon autorisé

Convient pour

Chiens admis
Camping d'hiver

Loisirs

Aire de jeux
Théâtre
Animations pour enfants
Pétanque
Tennis
Minigolf
Pêche
Remontée mécanique

Sanitaires

Espace à langer
Machines à laver
Sèche-linge
Co
Coby Néerlandais

Ik ben hier meerdere malen geweest en vond het geweldig, je hebt er weinig te doen maar de natuur is hier zo prachtig. Als je naar de andere kant loopt van het terein zijn hier meerdere douchen, je kan een vuurkorf huren wat heel erg gezellig is s'avonds. Vond het erg schoon ,hebben zelfs hier een tornado mee gemaakt met meerdere gewonden,medewerkers waren erg behulpzaam.

il y a 6 ans

Ja
jacqueline Néerlandais

Dit is echt de slechtste camping die ik ooit gezien heb. Het enige positieve puntje was onze plek. Deze was erg groot maar volgens mij was dit ook de enige grote plek. Het meer is maar op een paar plaatsen in te komen en was toen wij er waren heel erg vies. Waterfietsen te huur voor €5,00 per 1/2 uur wat ik nogal veel vind voor een camping. Er waren echt maar 3 douches voor de hele camping dus dit gaf wachttijden voor de douche. Het sanitair was ook niet schoon. Om 8.00 uur was er nog niemand op om schoon te maken. Restaurant was alleen een snackbarretje waar ze 5 gerechten verkochten. Inkopen op 8! km en er was geen campingwinkeltje. Alleen een bakkertje die om 8.30 op het terein komt met broodjes waarvan het assortiment zeer beperkt is. Het was dan ook niet echt duur maar zelfs €20,00 vonden we teveel betaald voor deze slechte camping. Omgeving was voor ons ook superslecht. Geen wandelmogelijkheden tewrijl ik dit in dit gebied wel had verwacht, geen WIFI. Kortom wat een afknapper.

il y a 6 ans

Wo
Wouter Néerlandais

Het is wel een leuke camping maar niet echt een goede aanrader

il y a 6 ans

Emplacement