Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Campeggio Arrighi
Campeggio Arrighi
Campeggio Arrighi
Campeggio Arrighi
Campeggio Arrighi

Campeggio Arrighi in Italië

Porto Azzurro, Italië

Deze camping is nog niet gevalideerd door de eigenaar. Klik hier als jij de eigenaar bent.
5 / 5 (3 stemmen)

Campeggio Arrighi

Loc. Barbarossa
57036 Porto Azzurro
Italië
Bezoek website
Toevoegen aan favorieten

Campeggio Arrighi is een camping met 100 plaatsen in Porto Azzurro, Italië, gelegen in de regio Tuscany. Op het terrein vind je wifi, een campingwinkel, een restaurant en 's ochtends vers brood.

Je kunt hier kamperen met een tent, een caravan of een camper. Naast kamperen kun je hier ook een chalet huren.

Om te zwemmen is er natuurlijk zwemwater. Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals jeu de boules en vissen.

Honden zijn welkom op Campeggio Arrighi. Campeggio Arrighi is rolstoeltoegankelijk. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit beschikbaar.

Foto's

Kenmerken

Accommodaties

Tenten
Caravans
Campers
Chalets
Appartementen

Voorzieningen

Elektriciteit
Wateraansluiting
Rioolaansluiting
Wifi
Campingwinkel
Vers brood
Snackbar
Restaurant
Rolstoeltoegankelijk
Houtskool-BBQ toegestaan

Geschiktheid

Honden toegestaan
Wintercamping
Plekken met schaduw
Autovrij

Recreatie

Speeltuin
Zwemmen in natuurwater
Jeu de boules
Tennis
Midgetgolf
Vissen
Skilift

Sanitair

Wasmachines
Drogers
Vo
Voorhuis Nederlands

Prachtige gemoedelijke kleine camping waar rust en respect heerst; klant is hier nog echt koning. Sanitair zeer goed en schoon, mooi restaurant en kneuterig campingwinkeltje. Hoofdzakelijk Italianen. Ligging is perfect op zo’n 15 minuten lopen van Porto Azzuro.

4 jaar geleden

FD
Fam. Dijkstra Nederlands

Leuke en schone Italiaanse camping. Er stonden voornamelijk italianen op de camping en dat was erg gezellig. Het personeel was uiterst vriendelijk. Je loopt van de camping zo het kiezelstrandje op. Hier kun je fantastisch snorkelen. Of een waterfiets, kano huren. Ook zit er een duikschool op het strand. Het mooie stadje Porto Azzurro ligt op loopafstand. Wij vonden het een heerlijke camping.

4 jaar geleden

Ni
Niki Nederlands

Camping Arrighi is een kleine camping gelegen 1 km vanaf het gezellige dorpje Porto Azzuro. De camping is erg klein en er komen voornamelijk Italianen. De sfeer op de camping is erg gezellig en het personeel is er bijzonder vriendelijk. Camping Arrighi is gelegen aan de baai van barbarossa waar je ook goed kan snrorkelen. Bij het strand is een restaurant waar je voor weinig geld heerlijk kan eten. Wij hebben ons er prima vermaakt en komen nog vaker terug!

4 jaar geleden

Locatie