Campeggio Arrighi es un camping con 100 parcelas en Porto Azzurro, Italia, situado en la región de Tuscany. En el camping encontrarás wifi, una tienda, un restaurante y pan fresco por la mañana.
Aquí puedes acampar con una tienda, una caravana o una autocaravana. Además de acampar, también puedes alquilar un chalet.
Para bañarte hay aguas naturales de baño. En el camping hay varias actividades de ocio, como petanca y pesca.
Los perros son bienvenidos en Campeggio Arrighi. Campeggio Arrighi es accesible en silla de ruedas. Para lavar tu ropa hay lavadoras y secadoras disponibles. Hay parcelas disponibles con electricidad.
Fotos
Características
Alojamientos
Instalaciones
Idoneidad
Ocio
Sanitarios
Opiniones
Escribir una reseñaPrachtige gemoedelijke kleine camping waar rust en respect heerst; klant is hier nog echt koning. Sanitair zeer goed en schoon, mooi restaurant en kneuterig campingwinkeltje. Hoofdzakelijk Italianen. Ligging is perfect op zo’n 15 minuten lopen van Porto Azzuro.
hace 4 años
Leuke en schone Italiaanse camping. Er stonden voornamelijk italianen op de camping en dat was erg gezellig. Het personeel was uiterst vriendelijk. Je loopt van de camping zo het kiezelstrandje op. Hier kun je fantastisch snorkelen. Of een waterfiets, kano huren. Ook zit er een duikschool op het strand. Het mooie stadje Porto Azzurro ligt op loopafstand. Wij vonden het een heerlijke camping.
hace 4 años
Camping Arrighi is een kleine camping gelegen 1 km vanaf het gezellige dorpje Porto Azzuro. De camping is erg klein en er komen voornamelijk Italianen. De sfeer op de camping is erg gezellig en het personeel is er bijzonder vriendelijk. Camping Arrighi is gelegen aan de baai van barbarossa waar je ook goed kan snrorkelen. Bij het strand is een restaurant waar je voor weinig geld heerlijk kan eten. Wij hebben ons er prima vermaakt en komen nog vaker terug!
hace 4 años