Kur-Camping und Appartementhaus Erlengrund
5640 Bad Gastein
Austria
Kur-Camping und Appartementhaus Erlengrund è un campeggio con 100 piazzole a Bad Gastein, Austria, situato nella regione Salzburg. In loco troverai il wifi e pane fresco al mattino.
Qui puoi campeggiare con una tenda, una roulotte o un camper. Oltre a campeggiare puoi anche affittare un bungalow, uno chalet o un appartamento.
Per nuotare trovi una piscina all'aperto, una piscina coperta e acque naturali balneabili. Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi, il ping pong, le bocce, il noleggio di biciclette e una sauna.
I cani sono i benvenuti presso Kur-Camping und Appartementhaus Erlengrund. Kur-Camping und Appartementhaus Erlengrund è accessibile in sedia a rotelle. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici e asciugatrici. Sono disponibili piazzole con elettricità, allacciamento all'acqua e allacciamento alla fognatura. Kur-Camping und Appartementhaus Erlengrund è aperto tutto l'anno.
Foto
Caratteristiche
Alloggi
Servizi
Adatto per
Attività ricreative
Servizi igienici
Recensioni
Scrivi una recensioneAttentie: sinds oktober 2022 nieuwe beheerders! 👍 Kamperen zoals het bedoeld is. Ruime standplaats in een magistrale omgeving. Zowel zomer als winter ( en alles er tussenin ) zeer de moeite waard. Alle vormen van zomer- en winterbergsport zijn hier te beoefenen. Perfect als vakantiebestemming maar ook een regelrechte aanrader als tussenstop op weg naar het zuiden. Via de Tauern treintunnel sta je zo in Karinthië, Italië of Slovenië/Kroatië. (Ook met caravan) Camping is recent overgenomen door enthousiast Zweeds stel met grootse plannen. Gewoon een lekkere camping, niet te groot, met een gemoedelijke sfeer.
2 anni fa
Vanuit onze ervaring, die al 8 jaar duurt, kunnen we je dit vertellen: sinds oktober 2022 is de camping overgenomen door nieuwe eigenaren uit Zweden. Dat was absoluut noodzakelijk, want de vorige eigenaren hadden de camping ernstig verwaarloosd, met maar één doel voor ogen: winst maken. We zijn zeer tevreden over de nieuwe eigenaren, Anna en Anders. Ze zijn zeer toegewijde mensen. Sinds oktober 2022 werken ze dag en nacht, zeven dagen per week, om de camping weer in topconditie te krijgen. En ze zijn erin geslaagd. We kijken er naar uit om twee keer per jaar terug te keren.
3 anni fa
Let op: vanaf oktober 2022 zijn er nieuwe beheerders! 👍Ervaar het echte kampeergevoel. Royale kampeerplek in een indrukwekkende setting. Zowel in de zomer als in de winter (en alles daar tussenin) absoluut de moeite waard. Hier kun je alle soorten zomer- en wintersporten beoefenen. Ideaal als vakantieplek, maar ook een echte aanrader voor een tussenstop op weg naar het zuiden. Via de Tauern spoortunnel ben je zo in Karinthië, Italië of Slovenië/Kroatië. (Ook met caravan)De camping is onlangs overgenomen door een enthousiast Zweeds koppel met ambitieuze plannen. Een heerlijke camping, niet te massaal, met een vriendelijke sfeer.
3 anni fa
Een rustige , nette en schone camping met zeer vriendelijk beheer , in een geweldige omgeving , wij gaan volgend jaar weer !!!
3 anni fa
De omgeving is prachtig. In het dal kun je mooie fietstochten maken op het aangelegde fietspad door het hele dal. Er is ook een mooi meer om in te zwemmen. De camping ligt 's morgens in de zon maar vanaf half vier ligt een groot deel in de schaduw. De campingeigenaren zijn niet erg vriendelijk. De stacaravan, die wij hadden gehuurd, heeft zijn beste tijd gehad. Strips langs de bank zijn met plakband vastgeplakt, de verwarming werkte niet (wat toch wel nodig is bij een ochtendtemperatuur van 8 graden). Het zwembad wordt slecht onderhouden, er drijven veel insecten in het water en de badrand is vies.
4 anni fa