Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Kur-Camping und Appartementhaus Erlengrund
Kur-Camping und Appartementhaus Erlengrund
Kur-Camping und Appartementhaus Erlengrund
Kur-Camping und Appartementhaus Erlengrund
Kur-Camping und Appartementhaus Erlengrund

Kur-Camping und Appartementhaus Erlengrund in Österreich

Bad Gastein, Österreich

Dieser Campingplatz wurde noch nicht von seinem Besitzer bestätigt. Klicke hier, wenn du der Besitzer bist.
3.5 / 5 (16 Stimmen)

Kur-Camping und Appartementhaus Erlengrund

Erlengrundstr. 6
5640 Bad Gastein
Österreich
Website besuchen
Zu Favoriten hinzufügen

Kur-Camping und Appartementhaus Erlengrund ist ein Campingplatz mit 100 Stellplätzen in Bad Gastein, Österreich, gelegen in der Region Salzburg. Vor Ort findest du WLAN und morgens frische Brötchen.

Du kannst hier mit einem Zelt, einem Wohnwagen oder einem Wohnmobil campen. Neben dem Campen kannst du auch eine Hütte, ein Chalet oder ein Apartment mieten.

Zum Schwimmen gibt es einen Außenpool, einen Innenpool und natürliches Badegewässer. Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz, Tischtennis, Boule, Fahrradverleih und eine Sauna.

Hunde sind bei Kur-Camping und Appartementhaus Erlengrund willkommen. Kur-Camping und Appartementhaus Erlengrund ist rollstuhlgerecht. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen und Trockner zur Verfügung. Stellplätze mit Strom, einem Wasseranschluss und einem Abwasseranschluss sind verfügbar. Kur-Camping und Appartementhaus Erlengrund ist ganzjährig geöffnet.

Fotos

Merkmale

Unterkünfte

Zelte
Hütten
Wohnwagen
Wohnmobile
Chalets
Apartments

Einrichtungen

Strom
Wasseranschluss
Abwasseranschluss
WLAN
Aufenthaltsraum
Trockenraum
Campingladen
Frische Brötchen
Snackbar
Restaurant
Rollstuhlgerecht
Befestigte Wege
Holzkohlegrill erlaubt
Tische und Bänke

Eignung

Hunde erlaubt
Wintercamping
Schattige Stellplätze
FKK
Stellplätze für Jugendgruppen
Autofrei

Freizeit

Spielplatz
Kinderanimation
Schwimmen in natürlichem Gewässer
Außenpool
Innenpool
Thermalbad
Sauna
Boule
Tennis
Tischtennis
Golf
Minigolf
Segeln/Surfen
Fahrradverleih
Angeln
Skilift

Sanitär

Wohnmobil-Servicestation
Wickelraum
Waschkabinen
Mietbares Badezimmer
Barrierefreie Sanitäranlagen
Waschmaschinen
Trockner
KS
Kurt S Niederländisch

Attentie: sinds oktober 2022 nieuwe beheerders! 👍 Kamperen zoals het bedoeld is. Ruime standplaats in een magistrale omgeving. Zowel zomer als winter ( en alles er tussenin ) zeer de moeite waard. Alle vormen van zomer- en winterbergsport zijn hier te beoefenen. Perfect als vakantiebestemming maar ook een regelrechte aanrader als tussenstop op weg naar het zuiden. Via de Tauern treintunnel sta je zo in Karinthië, Italië of Slovenië/Kroatië. (Ook met caravan) Camping is recent overgenomen door enthousiast Zweeds stel met grootse plannen. Gewoon een lekkere camping, niet te groot, met een gemoedelijke sfeer.

vor 2 Jahren

Ma
Mathilde Niederländisch

Vanuit onze ervaring, die al 8 jaar duurt, kunnen we je dit vertellen: sinds oktober 2022 is de camping overgenomen door nieuwe eigenaren uit Zweden. Dat was absoluut noodzakelijk, want de vorige eigenaren hadden de camping ernstig verwaarloosd, met maar één doel voor ogen: winst maken. We zijn zeer tevreden over de nieuwe eigenaren, Anna en Anders. Ze zijn zeer toegewijde mensen. Sinds oktober 2022 werken ze dag en nacht, zeven dagen per week, om de camping weer in topconditie te krijgen. En ze zijn erin geslaagd. We kijken er naar uit om twee keer per jaar terug te keren.

vor 3 Jahren

Le
Leonard Niederländisch

Let op: vanaf oktober 2022 zijn er nieuwe beheerders! 👍Ervaar het echte kampeergevoel. Royale kampeerplek in een indrukwekkende setting. Zowel in de zomer als in de winter (en alles daar tussenin) absoluut de moeite waard. Hier kun je alle soorten zomer- en wintersporten beoefenen. Ideaal als vakantieplek, maar ook een echte aanrader voor een tussenstop op weg naar het zuiden. Via de Tauern spoortunnel ben je zo in Karinthië, Italië of Slovenië/Kroatië. (Ook met caravan)De camping is onlangs overgenomen door een enthousiast Zweeds koppel met ambitieuze plannen. Een heerlijke camping, niet te massaal, met een vriendelijke sfeer.

vor 3 Jahren

AD
Alice de Lange Niederländisch

Een rustige , nette en schone camping met zeer vriendelijk beheer , in een geweldige omgeving , wij gaan volgend jaar weer !!!

vor 3 Jahren

J.
j.boer Niederländisch

De omgeving is prachtig. In het dal kun je mooie fietstochten maken op het aangelegde fietspad door het hele dal. Er is ook een mooi meer om in te zwemmen. De camping ligt 's morgens in de zon maar vanaf half vier ligt een groot deel in de schaduw. De campingeigenaren zijn niet erg vriendelijk. De stacaravan, die wij hadden gehuurd, heeft zijn beste tijd gehad. Strips langs de bank zijn met plakband vastgeplakt, de verwarming werkte niet (wat toch wel nodig is bij een ochtendtemperatuur van 8 graden). Het zwembad wordt slecht onderhouden, er drijven veel insecten in het water en de badrand is vies.

vor 4 Jahren

1 / 4

Standort