Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping het Keteltje

Camping het Keteltje in Paesi Bassi

Ermelo, Paesi Bassi

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
4.5 / 5 (10 voti)

Camping het Keteltje

Tonnenberg 53
3852 PC Ermelo
Paesi Bassi
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

Camping het Keteltje è un campeggio con 35 piazzole a Ermelo, Paesi Bassi, situato nella regione Gelderland. In loco troverai il wifi, un minimarket e un ristorante.

Per nuotare trovi una piscina all'aperto, una piscina coperta e acque naturali balneabili. Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi, il ping pong, il noleggio di biciclette, la vela e il surf e una sauna.

Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici e asciugatrici. Sono disponibili piazzole con elettricità.

Foto

Caratteristiche

Servizi

Elettricità
Wifi
Minimarket
Snack bar
Ristorante

Adatto per

Campeggio invernale
Piazzole ombreggiate
Piazzole stagionali
Naturisti
Piazzole per gruppi di giovani

Attività ricreative

Parco giochi
Animazione per bambini
Balneazione in acque naturali
Piscina all'aperto
Piscina coperta
Sauna
Ping pong
Vela/surf
Noleggio biciclette

Servizi igienici

Camper service
Fasciatoio
Sanitari accessibili
Lavatrici
Asciugatrici
G.
g.m. Olandese

Vanaf de camping loop je zo het bos in of de heide op. Beheerders zijn erg vriendelijk. Sanitair is uitstekend. Leuke speeltuin voor kleine kinderen. Geen eetgelegenheid en/of winkel op de camping zelf maar wel genoeg restaurants in de nabije omgeving (bijvoorbeerbeeld in Speuld < 2km en Drie

4 anni fa

Ja
Jaap Olandese

Ietwat excentrische ligging ten opzichte van bij voorbeeld Ermelo. Het voordeel daarvan is dat het echt rustig is. Nadeel, je moet iets verder fietsen voor je boodschappen. Dus ... gezond!

4 anni fa

Ho
Hoogendoorn Olandese

We hebben in de meivakantie een leuke week gehad op deze camping. Er is een leuke speeltuin voor de kinderen en er liggen veel fietsjes. Het weer viel wel wat tegen, maar voor de rest was het heerlijk. Het douchen is wel relatief duur.

4 anni fa

An
anneke Olandese

Dit jaar weer een paar dagen geweest. Speeltuin blijft ontzettend leuk voor de kinderen. Rust en ruimte en mooie omgeving. Wat wel minder is is dat je 20 ct moet betalen om te kunnen afwassen met heet water en dat je voor 50 ct niet echt lang kunt douchen. je moet dus zorgen dat je voldoende 20 ct en 50 ct muntjes hebt. Washokken zijn wel verder netjes. je loopt zo vanuit de camping de ermelose heide op.

4 anni fa

RV
r.jansen van dorth Olandese

in het voorseizoen best leuk maar niet met de pinksterdagen.dan heb je te maken met volwassen??vrienden groepen op het toeristen veld ,die geen rekening wensen te houden met kleine kinderen die om 19.30 uur naar bed gaan nadat ze de helemiddag als in het dronkenmansgelal en gebulk hebben gezeten want de zandbak en het speelhuisje was daar naast.tot in de kleine uurtjes veel lawaai ook na enkele verzoeken om het wat rustiger aan te doen.De camping leiding beloofde erop toe te zien maar kwam pas nadat andere gasten tot rust hadden gemaand

4 anni fa

1 / 2

Posizione