Camping het Keteltje is a campsite with 35 pitches in Ermelo, the Netherlands, located in the Gelderland region. On site you will find wifi, a camp shop and a restaurant.
For swimming there is an outdoor pool, an indoor pool and natural swimming water. There are several recreational activities on the campsite, such as a playground, table tennis, bike rental, sailing and surfing and a sauna.
To wash your clothes there are washing machines and dryers available. Pitches with electricity are available.
Photos
Characteristics
Facilities
Suitability
Recreation
Sanitary
Reviews
Write a reviewVanaf de camping loop je zo het bos in of de heide op. Beheerders zijn erg vriendelijk. Sanitair is uitstekend. Leuke speeltuin voor kleine kinderen. Geen eetgelegenheid en/of winkel op de camping zelf maar wel genoeg restaurants in de nabije omgeving (bijvoorbeerbeeld in Speuld < 2km en Drie
4 years ago
Ietwat excentrische ligging ten opzichte van bij voorbeeld Ermelo. Het voordeel daarvan is dat het echt rustig is. Nadeel, je moet iets verder fietsen voor je boodschappen. Dus ... gezond!
4 years ago
We hebben in de meivakantie een leuke week gehad op deze camping. Er is een leuke speeltuin voor de kinderen en er liggen veel fietsjes. Het weer viel wel wat tegen, maar voor de rest was het heerlijk. Het douchen is wel relatief duur.
4 years ago
Dit jaar weer een paar dagen geweest. Speeltuin blijft ontzettend leuk voor de kinderen. Rust en ruimte en mooie omgeving. Wat wel minder is is dat je 20 ct moet betalen om te kunnen afwassen met heet water en dat je voor 50 ct niet echt lang kunt douchen. je moet dus zorgen dat je voldoende 20 ct en 50 ct muntjes hebt. Washokken zijn wel verder netjes. je loopt zo vanuit de camping de ermelose heide op.
4 years ago
in het voorseizoen best leuk maar niet met de pinksterdagen.dan heb je te maken met volwassen??vrienden groepen op het toeristen veld ,die geen rekening wensen te houden met kleine kinderen die om 19.30 uur naar bed gaan nadat ze de helemiddag als in het dronkenmansgelal en gebulk hebben gezeten want de zandbak en het speelhuisje was daar naast.tot in de kleine uurtjes veel lawaai ook na enkele verzoeken om het wat rustiger aan te doen.De camping leiding beloofde erop toe te zien maar kwam pas nadat andere gasten tot rust hadden gemaand
4 years ago