Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
't Zinkviooltje
't Zinkviooltje
't Zinkviooltje
't Zinkviooltje
't Zinkviooltje

't Zinkviooltje en los Países Bajos

Epen, los Países Bajos

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
4 / 5 (18 votos)

't Zinkviooltje

Plaatweg 10
6285 NK Epen
los Países Bajos
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

't Zinkviooltje es un camping con 100 parcelas en Epen, los Países Bajos, situado en la región de Limburg.

Los perros son bienvenidos en 't Zinkviooltje. Para lavar tu ropa hay lavadoras disponibles.

Fotos

Características

Idoneidad

Se admiten perros
Parcelas con sombra

Sanitarios

Lavadoras
Gi
Gijs Neerlandés

Wij hebben 3 fijne weken gehad op het Zinkviooltje. Toen we na 1 week langer wilden blijven puzzelden de dames net zo lang tot ze een manier hadden gevonden. Het is ook een camping zonder verbodsborden, en niet met 100 regeltjes. En het mooiste is wellicht dat je achteraan de camping gewoon het Geuldal inloopt,

hace 3 años

An
Anneke&Jan Neerlandés

Gister opnieuw op “het Zinkviooltje” aangekomen, wat een hartverwarmend welkom! De dames van de camping zijn van grote klasse👌Deze camping is een parel in het Limburgse Land!

hace 3 años

PE
Peter en Nen Hardy Neerlandés

Staan hier voor de 4e keer dit jaar. Vinden het een fantastische plek! Scoren hoog in RUST en HYGIËNE. Midden in de natuur, prachtig gebied om te wandelen en te fietsen en leuke eetgelegenheden om de hoek. Voor òns een plek voor de perfecte vakantie! Komen hier graag terug.

hace 4 años

JB
Joost Bart Neerlandés

Deze zomer opnieuw op deze camping gestaan. Genoten met volle teugen! Ruimte, rust, ligging, omgeving, fietsverhuur naast de camping, alles prima. Het is geen luxe camping maar zeker wel een goed functionerende (sanitair, ruime plekken, stroom valt niet uit, prima WiFi, nette wasmachine etc.). Je moet je ook afvragen: hoeveel heeft een mens eigenlijk nodig? Nou ja, voor gezinnen met (kleine) kinderen zit het plezier 'm vooral in de omgeving, want de camping heeft geen speeltuin of zwembad. Wel een grote, groene ligplaats richting De Geul, waar ook eens per week life cooking wordt gedaan. Super gezellig. Camping ligt aan doodlopende weg (maar wel aan wandelpaden) dus Rust met een hoofdletter. Aanrader voor rust- en natuurliefhebbers!

hace 4 años

Ro
Ron Neerlandés

We hebben begin Juli een heerlijk verblijf gehad op deze camping. Muis stil in de nacht gezellig overdag en wat een prachtige omgeving om te fietsen en te wandelen!! Caming ligt pal naast het water vanaf de camping loop je zo de natuur in. Saniair is prima en schoon. Kortom een camping om te onthouden.

hace 4 años

1 / 4

Ubicación