Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
't Zinkviooltje
't Zinkviooltje
't Zinkviooltje
't Zinkviooltje
't Zinkviooltje

't Zinkviooltje in die Niederlande

Epen, die Niederlande

Dieser Campingplatz wurde noch nicht von seinem Besitzer bestätigt. Klicke hier, wenn du der Besitzer bist.
4 / 5 (18 Stimmen)

't Zinkviooltje

Plaatweg 10
6285 NK Epen
die Niederlande
Website besuchen
Zu Favoriten hinzufügen

't Zinkviooltje ist ein Campingplatz mit 100 Stellplätzen in Epen, die Niederlande, gelegen in der Region Limburg.

Hunde sind bei 't Zinkviooltje willkommen. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen zur Verfügung.

Fotos

Merkmale

Eignung

Hunde erlaubt
Schattige Stellplätze

Sanitär

Waschmaschinen
Gi
Gijs Niederländisch

Wij hebben 3 fijne weken gehad op het Zinkviooltje. Toen we na 1 week langer wilden blijven puzzelden de dames net zo lang tot ze een manier hadden gevonden. Het is ook een camping zonder verbodsborden, en niet met 100 regeltjes. En het mooiste is wellicht dat je achteraan de camping gewoon het Geuldal inloopt,

vor 3 Jahren

An
Anneke&Jan Niederländisch

Gister opnieuw op “het Zinkviooltje” aangekomen, wat een hartverwarmend welkom! De dames van de camping zijn van grote klasse👌Deze camping is een parel in het Limburgse Land!

vor 3 Jahren

PE
Peter en Nen Hardy Niederländisch

Staan hier voor de 4e keer dit jaar. Vinden het een fantastische plek! Scoren hoog in RUST en HYGIËNE. Midden in de natuur, prachtig gebied om te wandelen en te fietsen en leuke eetgelegenheden om de hoek. Voor òns een plek voor de perfecte vakantie! Komen hier graag terug.

vor 4 Jahren

JB
Joost Bart Niederländisch

Deze zomer opnieuw op deze camping gestaan. Genoten met volle teugen! Ruimte, rust, ligging, omgeving, fietsverhuur naast de camping, alles prima. Het is geen luxe camping maar zeker wel een goed functionerende (sanitair, ruime plekken, stroom valt niet uit, prima WiFi, nette wasmachine etc.). Je moet je ook afvragen: hoeveel heeft een mens eigenlijk nodig? Nou ja, voor gezinnen met (kleine) kinderen zit het plezier 'm vooral in de omgeving, want de camping heeft geen speeltuin of zwembad. Wel een grote, groene ligplaats richting De Geul, waar ook eens per week life cooking wordt gedaan. Super gezellig. Camping ligt aan doodlopende weg (maar wel aan wandelpaden) dus Rust met een hoofdletter. Aanrader voor rust- en natuurliefhebbers!

vor 4 Jahren

Ro
Ron Niederländisch

We hebben begin Juli een heerlijk verblijf gehad op deze camping. Muis stil in de nacht gezellig overdag en wat een prachtige omgeving om te fietsen en te wandelen!! Caming ligt pal naast het water vanaf de camping loop je zo de natuur in. Saniair is prima en schoon. Kortom een camping om te onthouden.

vor 4 Jahren

1 / 4

Standort