Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Minicamping Falkenborg
Minicamping Falkenborg
Minicamping Falkenborg
Minicamping Falkenborg

Minicamping Falkenborg en los Países Bajos

Beltrum, los Países Bajos

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
4.5 / 5 (18 votos)

Minicamping Falkenborg

Waterdijk 5
7156 ND Beltrum
los Países Bajos
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

Minicamping Falkenborg es un camping con 30 parcelas en Beltrum, los Países Bajos, situado en la región de Gelderland. En el camping encontrarás wifi.

Aquí puedes acampar con una tienda, una caravana o una autocaravana. Además de acampar, también puedes alquilar un chalet.

En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil, petanca y pesca.

Los perros son bienvenidos en Minicamping Falkenborg. Para lavar tu ropa hay lavadoras disponibles. Hay parcelas disponibles con electricidad, toma de agua y conexión de desagüe.

Fotos

Características

Alojamientos

Tiendas
Caravanas
Autocaravanas
Chalets

Instalaciones

Electricidad
Toma de agua
Conexión de desagüe
Wifi
Tienda del camping
Pan fresco
Bar de aperitivos
Restaurante
Acceso para silla de ruedas
Barbacoa de carbón permitida

Idoneidad

Se admiten perros
Camping de invierno
Parcelas con sombra

Ocio

Parque infantil
Petanca
Tenis
Minigolf
Pesca
Telesquí

Sanitarios

Lavadoras
Secadoras
Je
Jetske Neerlandés

We hebben vier nachten doorgebracht op de camping met twee families, in totaal hadden we vijf kinderen. Ondanks het plezier dat ze hadden, zagen we de kinderen bijna niet. Ze waren bezig met bootje varen, vissen, kikkers vangen, zwemmen en in het zand graven. De camping was zeer schoon, ruim opgezet en zeer rustig, waardoor we elke ochtend werden gewekt door vogelgezang.We voelden een vriendelijke sfeer en er was een ruime keuze aan skelters, trekkers en picknicktafels, allemaal zonder extra kosten. De kinderen willen volgend jaar weer komen.

hace 2 años

Na
Natalie Neerlandés

We hebben vier overnachtingen gehad op de camping met twee families, in totaal hadden we vijf kinderen. Ondanks dat ze altijd bezig waren met plezier maken, zagen we ze bijna nooit. Ze waren bezig met varen, vissen, kikkers vangen, zwemmen en in het zand graven. De camping was zeer schoon, ruim opgezet en erg vredig, waardoor je wakker werd met het fluiten van de vogels. We voelden een vriendelijke sfeer en er was een ruime keuze aan skelters, trekkers en picknicktafels, allemaal zonder extra kosten. De kinderen willen volgend jaar weer komen.

hace 2 años

An
Annemarie Neerlandés

Waar moet ik starten? Zodra je de camping binnenrijdt, bevind je je op een bijzondere locatie in Nederland. Het is dus niet nodig om uren te rijden voor zo'n speciale plek. Er is zwem- en viswater, een bootje, klimmogelijkheden, speeltuinen - kortom, een kinderparadijs. De hartelijke ontvangst door de eigenaren, de beschikbare vuurkorf die je kunt bestellen, en de lokale streekproducten die te koop zijn in het kleine winkeltje, zijn in één woord fantastisch.

hace 3 años

Kj
Kjeld Neerlandés

Kampeerterrein Falkenborgh is fraai gelegen in een landelijke omgeving en wordt omringd door een prachtige gracht. Het kampeerterrein zelf is goed onderhouden en voorzien van stroken met wilde bloemen. De kinderen kunnen zich prima vermaken in het water door te zwemmen, spelen of te vissen.

hace 3 años

Si
Sietske Neerlandés

Toen we aankwamen, werden we hartelijk begroet door Thijs en Dorina. Ze leidden ons naar een heerlijk zonnige locatie op de ruime camping. Elektriciteits- en waterpunten zijn dichtbij de standplaatsen, wat altijd prettig is.Hoewel de camping zeer kindvriendelijk is (en er waren er veel), is het mogelijk om een rustige plek te vinden verder weg van de speeltuin en de mooie zwemvijver. Hier heb je een gunstige positie en kun je genieten van het uitzicht en de natuur.We zijn dol op fietsen (er zijn verschillende routes dichtbij de camping) en we hebben ook regelmatig gebruik gemaakt van de jeu de boules baan. Tijdens ons verblijf waren er twee grote familiefeesten op een afgesloten locatie. Ze maakten ook gebruik van de sanitaire voorzieningen. Ondanks dit, was men in staat om alles redelijk tot goed schoon te houden.We hebben enorm genoten van jullie prachtige camping en de gastvrijheid, blijf zo doorgaan.

hace 3 años

1 / 4

Ubicación