Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Minicamping Falkenborg
Minicamping Falkenborg
Minicamping Falkenborg
Minicamping Falkenborg

Minicamping Falkenborg in the Netherlands

Beltrum, the Netherlands

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
4.5 / 5 (18 votes)

Minicamping Falkenborg

Waterdijk 5
7156 ND Beltrum
the Netherlands
Visit website
Add to favorites

Minicamping Falkenborg is a campsite with 30 pitches in Beltrum, the Netherlands, located in the Gelderland region. On site you will find wifi.

You can camp here with a tent, a caravan or a camper. Besides camping you can also rent a chalet.

There are several recreational activities on the campsite, such as a playground, jeu de boules and fishing.

Dogs are welcome at Minicamping Falkenborg. To wash your clothes there are washing machines available. Pitches with electricity, a water connection and a sewer connection are available.

Photos

Characteristics

Accommodations

Tents
Caravans
Campers
Chalets

Facilities

Electricity
Water connection
Sewer connection
Wifi
Camp shop
Fresh bread
Snack bar
Restaurant
Wheelchair access
Charcoal BBQ allowed

Suitability

Dogs allowed
Winter camping
Pitches with shade

Recreation

Playground
Jeu de boules
Tennis
Mini golf
Fishing
Ski lift

Sanitary

Washing machines
Dryers
Je
Jetske Dutch

We hebben vier nachten doorgebracht op de camping met twee families, in totaal hadden we vijf kinderen. Ondanks het plezier dat ze hadden, zagen we de kinderen bijna niet. Ze waren bezig met bootje varen, vissen, kikkers vangen, zwemmen en in het zand graven. De camping was zeer schoon, ruim opgezet en zeer rustig, waardoor we elke ochtend werden gewekt door vogelgezang.We voelden een vriendelijke sfeer en er was een ruime keuze aan skelters, trekkers en picknicktafels, allemaal zonder extra kosten. De kinderen willen volgend jaar weer komen.

2 years ago

Na
Natalie Dutch

We hebben vier overnachtingen gehad op de camping met twee families, in totaal hadden we vijf kinderen. Ondanks dat ze altijd bezig waren met plezier maken, zagen we ze bijna nooit. Ze waren bezig met varen, vissen, kikkers vangen, zwemmen en in het zand graven. De camping was zeer schoon, ruim opgezet en erg vredig, waardoor je wakker werd met het fluiten van de vogels. We voelden een vriendelijke sfeer en er was een ruime keuze aan skelters, trekkers en picknicktafels, allemaal zonder extra kosten. De kinderen willen volgend jaar weer komen.

2 years ago

An
Annemarie Dutch

Waar moet ik starten? Zodra je de camping binnenrijdt, bevind je je op een bijzondere locatie in Nederland. Het is dus niet nodig om uren te rijden voor zo'n speciale plek. Er is zwem- en viswater, een bootje, klimmogelijkheden, speeltuinen - kortom, een kinderparadijs. De hartelijke ontvangst door de eigenaren, de beschikbare vuurkorf die je kunt bestellen, en de lokale streekproducten die te koop zijn in het kleine winkeltje, zijn in één woord fantastisch.

3 years ago

Kj
Kjeld Dutch

Kampeerterrein Falkenborgh is fraai gelegen in een landelijke omgeving en wordt omringd door een prachtige gracht. Het kampeerterrein zelf is goed onderhouden en voorzien van stroken met wilde bloemen. De kinderen kunnen zich prima vermaken in het water door te zwemmen, spelen of te vissen.

3 years ago

Si
Sietske Dutch

Toen we aankwamen, werden we hartelijk begroet door Thijs en Dorina. Ze leidden ons naar een heerlijk zonnige locatie op de ruime camping. Elektriciteits- en waterpunten zijn dichtbij de standplaatsen, wat altijd prettig is.Hoewel de camping zeer kindvriendelijk is (en er waren er veel), is het mogelijk om een rustige plek te vinden verder weg van de speeltuin en de mooie zwemvijver. Hier heb je een gunstige positie en kun je genieten van het uitzicht en de natuur.We zijn dol op fietsen (er zijn verschillende routes dichtbij de camping) en we hebben ook regelmatig gebruik gemaakt van de jeu de boules baan. Tijdens ons verblijf waren er twee grote familiefeesten op een afgesloten locatie. Ze maakten ook gebruik van de sanitaire voorzieningen. Ondanks dit, was men in staat om alles redelijk tot goed schoon te houden.We hebben enorm genoten van jullie prachtige camping en de gastvrijheid, blijf zo doorgaan.

3 years ago

1 / 4

Location