Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Le parc des Serigons
Le parc des Serigons
Le parc des Serigons
Le parc des Serigons
Le parc des Serigons

Le parc des Serigons in France

Montmaur, France

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
4.5 / 5 (28 votes)

Le parc des Serigons

La Plaine
F 05400 Montmaur
France
Visit website
Add to favorites

Le parc des Serigons is a campsite with 100 pitches in Montmaur, France, located in the Provence-Alpes-Côte d'Azur region. On site you will find wifi and a restaurant.

For swimming there is an outdoor pool. There are several recreational activities on the campsite, such as a playground and a tennis court.

Dogs are welcome at Le parc des Serigons. Le parc des Serigons is wheelchair accessible. To wash your clothes there are washing machines available.

Photos

Characteristics

Facilities

Wifi
Snack bar
Restaurant
Wheelchair access
Charcoal BBQ allowed

Suitability

Dogs allowed
Pitches with shade

Recreation

Playground
Outdoor pool
Tennis

Sanitary

Washing machines
Li
Lieve Dutch

De chalet is opnieuw keurig, heerlijk kalm, we hebben prettige wandelingen gedaan, het sanitair is schoon en in goede staat, de beheerders zijn vriendelijk.

3 years ago

SV
Sander van Aalst Dutch

Echt een geweldig gelegen camping. Schitterende omgeving. Enorm veel te doen in de omgeving. Hele grote plekken, prima zwembad. Zeer vriendelijke ontvangst en Nathalie spreekt notabene heel erg goed Nederlands. Veel pubers op de camping die elkaar makkelijk vonden. In de avond trokken ze naar de receptie vanwege de WiFi en later naar de kampvuurplek hoewel het kampvuur natuurlijk verboden was wegens de droogte. Sanitair prima schoon wel wat gedateerd. Zeker voor herhaling vatbaar.

4 years ago

AV
Arie Venhuizen Dutch

Heerlijk rustige camping vol in de natuur met grote plekken en toch ook alle faciliteiten die je nodig hebt. Wij hebben ons uitstekend vermaakt met onze kinderen van 7, 6 en 4. Ze waren niet weg te slaan uit het zwembad terwijl het niet een heel spetterend zwembad is.. maakt heb niks uit. Paar puntjes ter verbetering: - pizza afgehaald maar was niet te vergelijken met langs de weg. Viel erg tegen, friet was wel goed! - wc gebouw is wat gedateerd en mag zeker wat onderhoud krijgen. Was wel voldoende schoon wat ons betreft. - zwembad is ook wat gedateerd Beetje op z’n Frans.. minder oog voor details en een lekkende kraan doet het toch nog?

4 years ago

Ro
Rosemarijn Dutch

Heerlijk ruim opgezette camping tussen de bomen. Veel schaduw en grote plekken. Veel te doen op camping, ook voor kleinere kinderen (animatie erg kleinschalig, vooral knutselen en wat sporten af en toe) en in omgeving. Wandelen, fietsen, lekker meertje op 15min rijden, canyoning etc. Tweede jaar dat we er zijn, bevalt erg goed.

4 years ago

El
Elise Dutch

Geweldige camping! De combinatie van rust, privacy en schaduw voor ons en gezelligheid voor onze tieners, hebben wij nog niet eerder zo gevonden. Heerlijke ongedwongen sfeer op de camping. We zaten in een houten 6 persoons chalet. Dit was boven verwachting. Heel schoon en ruim en ook lekker koel te houden. Omgeving van de camping is geweldig! Er is veel te doen o.a. wandelen vanaf de camping, fietsen op (elektrische) mountainbikes, bootje huren op lac de serre poncon, suppen of kanoën op lac du Saulet , wandelen met ezels, Gap bezoeken ( o.a. park domaine de Charance), rodelen in Orres, Ceuze beklimmen etc.

4 years ago

1 / 6

Location