Le parc des Serigons er en campingplads med 100 pladser i Montmaur, Frankrig, beliggende i regionen Provence-Alpes-Côte d'Azur. På pladsen finder du wifi og en restaurant.
Til badning er der en udendørs pool. Der er flere fritidsaktiviteter på campingpladsen, såsom en legeplads og en tennisbane.
Hunde er velkomne på Le parc des Serigons. Le parc des Serigons er tilgængelig for kørestolsbrugere. Til tøjvask er der vaskemaskiner til rådighed.
Fotos
Egenskaber
Faciliteter
Egnethed
Fritidsaktiviteter
Sanitet
Anmeldelser
Skriv en anmeldelseDe chalet is opnieuw keurig, heerlijk kalm, we hebben prettige wandelingen gedaan, het sanitair is schoon en in goede staat, de beheerders zijn vriendelijk.
for 3 år siden
Echt een geweldig gelegen camping. Schitterende omgeving. Enorm veel te doen in de omgeving. Hele grote plekken, prima zwembad. Zeer vriendelijke ontvangst en Nathalie spreekt notabene heel erg goed Nederlands. Veel pubers op de camping die elkaar makkelijk vonden. In de avond trokken ze naar de receptie vanwege de WiFi en later naar de kampvuurplek hoewel het kampvuur natuurlijk verboden was wegens de droogte. Sanitair prima schoon wel wat gedateerd. Zeker voor herhaling vatbaar.
for 4 år siden
Heerlijk rustige camping vol in de natuur met grote plekken en toch ook alle faciliteiten die je nodig hebt. Wij hebben ons uitstekend vermaakt met onze kinderen van 7, 6 en 4. Ze waren niet weg te slaan uit het zwembad terwijl het niet een heel spetterend zwembad is.. maakt heb niks uit. Paar puntjes ter verbetering: - pizza afgehaald maar was niet te vergelijken met langs de weg. Viel erg tegen, friet was wel goed! - wc gebouw is wat gedateerd en mag zeker wat onderhoud krijgen. Was wel voldoende schoon wat ons betreft. - zwembad is ook wat gedateerd Beetje op z’n Frans.. minder oog voor details en een lekkende kraan doet het toch nog?
for 4 år siden
Heerlijk ruim opgezette camping tussen de bomen. Veel schaduw en grote plekken. Veel te doen op camping, ook voor kleinere kinderen (animatie erg kleinschalig, vooral knutselen en wat sporten af en toe) en in omgeving. Wandelen, fietsen, lekker meertje op 15min rijden, canyoning etc. Tweede jaar dat we er zijn, bevalt erg goed.
for 4 år siden
Geweldige camping! De combinatie van rust, privacy en schaduw voor ons en gezelligheid voor onze tieners, hebben wij nog niet eerder zo gevonden. Heerlijke ongedwongen sfeer op de camping. We zaten in een houten 6 persoons chalet. Dit was boven verwachting. Heel schoon en ruim en ook lekker koel te houden. Omgeving van de camping is geweldig! Er is veel te doen o.a. wandelen vanaf de camping, fietsen op (elektrische) mountainbikes, bootje huren op lac de serre poncon, suppen of kanoën op lac du Saulet , wandelen met ezels, Gap bezoeken ( o.a. park domaine de Charance), rodelen in Orres, Ceuze beklimmen etc.
for 4 år siden