Camping & Ferienpark Falkensteinsee
27777 Ganderkesee / Falkenburg
Germany
Camping & Ferienpark Falkensteinsee is a campsite with 250 pitches in Ganderkesee / Falkenburg, Germany, located in the Lower Saxony region. On site you will find wifi, a camp shop, a restaurant and fresh bread in the morning.
Besides camping you can also rent a cabin, a chalet or an apartment.
For swimming there is an indoor pool, natural swimming water and a sandy beach. There are several recreational activities on the campsite, such as a playground, a tennis court, table tennis, mini golf, bike rental and sailing and surfing.
Dogs are welcome at Camping & Ferienpark Falkensteinsee. Camping & Ferienpark Falkensteinsee is wheelchair accessible and offers adapted sanitary facilities. To wash your clothes there are washing machines and dryers available. Pitches with electricity are available. Camping & Ferienpark Falkensteinsee is open all year round.
Photos
Characteristics
Accommodations
Facilities
Suitability
Recreation
Sanitary
Reviews
Write a reviewWij waren hier op doorreis. We zouden gezien de mooie score eigenlijk 2 nachten blijven, maar na 1 nacht snel weer vertrokken. Het voorste gedeelte met verhuurfaciliteiten is mooi. Het kampeergedeelte was vreselijk, met vooral vaste gasten, Het restaurant was goed. Sanitair was nog in aanbouw, er stond nu een toiletwagen. Wij hebben geen plaats kunnen vinden voor het legen van het chemisch toilet. Als bungalowpark zijn sterren vast wel waard, als camping zeker niet (Zie fotos)
4 years ago
We hadden met de camper een prachtige, zeer grote plaats onder de bomen, omdat het bloedheet was (bijna 40 graden). Het sanitair was fraai, brandschoon en redelijk dichtbij. Het was er zeer rustig, je had van niemand last. Kortom een geweldige camping als je van je rust houdt.
4 years ago
Camping is mooi gelegen aan meertje. Hier kon tijdens het weekend dat wij er waren gratis gebruik gemaakt worden van kanoes en je kon suppen. Het was erg druk maar weinig Nederlanders. Plaats was ruim genoeg. Sanitair is fantastisch. Prijs viel ons ontzettend mee.
4 years ago
De ontvangst was vriendelijk. Camping is totaal ongeschikt als camperaccomodatie! Buren waren zo vriendelijk hun auto's even weg te rijden zodat ik het smalle pad naar een donker modderig piepklein plekje kon indraaien. Voor een nachtje betaal je niet alleen elektragebruik maar ook € 3,00 om alleen de stekker in een gevaarlijk stroompaaltje te steken. Voor het binnenkomen in de familie-douche betaal je € 1,50 naast het normale douchetarief. Voor alles moet extra worden betaald. Slechte campercamping dus, maar ook caravans staan bespottelijk dicht naast elkaar. De enige toegangsweg loopt dood. Er staan auto's op dat smalle pad waardoor in geval van van calamiteiten hulpdiensten geen toegang hebben. Het luxe sanitairgebouw is het enige voor deze enorme camping. Zóveel mensen maken gebruik van dit ene gebouwtje waardoor 1 uur na de schoonmaak alles weer vies was!
4 years ago
In het weekend is het druk, niet campeerders kunnen tegen betaling het meer bezoeken, zwemmen etc. desondanks heb je er op de camping geen last van, ruime plaatsen, soms te klein voor de bovenmaatse campers( nemen teveel licht weg), er is een bistro die een kleine kaart heeft, redelijk goed, in de omgeving kun je mooie tochte fietsen( wel wat onduidelijk aangegeven) we zijn er 9 dagen met plezier geweest, in de omgeving kun je prima golfen
4 years ago