Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping 't Hulpgat
Camping 't Hulpgat
Camping 't Hulpgat
Camping 't Hulpgat

Camping 't Hulpgat in die Niederlande

Almkerk, die Niederlande

Dieser Campingplatz wurde noch nicht von seinem Besitzer bestätigt. Klicke hier, wenn du der Besitzer bist.
3.5 / 5 (9 Stimmen)

Camping 't Hulpgat

Provincialeweg Noord 53a
4286 EC Almkerk
die Niederlande
Zu Favoriten hinzufügen

Camping 't Hulpgat ist ein Campingplatz in Almkerk, die Niederlande, gelegen in der Region North Brabant.

Du kannst hier mit einem Zelt, einem Wohnwagen oder einem Wohnmobil campen. Neben dem Campen kannst du auch ein Chalet mieten.

Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz und Kinderanimation.

Hunde sind bei Camping 't Hulpgat willkommen. Stellplätze mit Strom sind verfügbar.

Fotos

Merkmale

Unterkünfte

Zelte
Wohnwagen
Wohnmobile
Chalets

Einrichtungen

Strom
Wasseranschluss
Abwasseranschluss
WLAN
Kochgelegenheiten
Campingladen
Frische Brötchen
Snackbar
Restaurant
Rollstuhlgerecht
Holzkohlegrill erlaubt

Eignung

Hunde erlaubt
Wintercamping

Freizeit

Spielplatz
Theater
Kinderanimation
Boule
Tennis
Minigolf
Angeln
Skilift
Jo
Joris Niederländisch

Het was erg leuk en er zijn veel dingen te doen in de buurt.

vor 6 Jahren

AV
AW van Hal Niederländisch

Het is een nette verzorgde locatie , met goed en verzorgd schoon sanitair. Een goede locatie voor fiets liefhebbers ,omliggende dorpen met de Bies Bosch op een leuke afstand van camping. En een heel leuke eigenaresse , goede ontvangst. Een aan beveling waard.

vor 6 Jahren

Pi
Pietersen Niederländisch

Vriendelijke mensen die niet moeilijk doen

vor 6 Jahren

He
Henry Niederländisch

Meestal bezoeken we SVR campings, maar deze VeKaBo camping mag er ook zeker zijn! Leuke uitvalbasis om (langere) fietstochten te maken naar o.a. Biesbosch, Woudrichem, Almkerk, etc. Het is er niet vlak naast, dus een kaart bij je is wel aanrader. Tip: fiets naar vissershang (bij Hank) en huur een boot om door de Biesbosch te varen: lange dag, veel te zien. We waren op de camping op het koudste Pinksterweekend in 85 jaar, dus was het tamelijk rustig. :-) Aan de electra-kasten af te meten zijn de plekken prima qua grootte; geen afscheidingen tussen de plekken, dus lekker open. Het is een leuke -volledig in bedrijf- gemengde boerderij. De faciliteiten zijn goed (genoeg); zeer leuk weggewerkt in de hooiberg. Tip: de douches hebben geen plek om je kleren droog weg te hangen; mijns inziens een foutje in het ontwerp; verzin een list (badjas, tas, ...). Voor eetgelegenheden kun je in Almkerk terecht.

vor 6 Jahren

An
Anna Niederländisch

Heel fijn en kleinschalig, mooi sanitairgebouw, prachtig eilandje met een leuke brug ernaartoe!! Wij hebben genoten!

vor 6 Jahren

1 / 2

Standort