Camping De Mosterdpot
4285 AZ Woudrichem
die Niederlande
Camping De Mosterdpot ist ein Campingplatz mit 60 Stellplätzen in Woudrichem, die Niederlande, gelegen in der Region North Brabant. Vor Ort findest du ein Restaurant.
Du kannst hier mit einem Zelt, einem Wohnwagen oder einem Wohnmobil campen.
Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz.
Hunde sind bei Camping De Mosterdpot willkommen. Camping De Mosterdpot ist rollstuhlgerecht. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen zur Verfügung.
Fotos
No images available
Unterkünfte
Verfügbar von 27 August bis 30 September
pro Nacht
Merkmale
Unterkünfte
Einrichtungen
Eignung
Freizeit
Sanitär
Bewertungen
Bewertung schreibenPrachtig gelegen bij haventje met historische schepen, rivierstrand en gezellig stadje. Vriendelijke beheerder, die mij (op fiets met trekkerstent) gezien het koude natte weer stacaravan aanbod voor prijs van een tentplaats. Dat was zeer welkom en boven elke verwachting!
vor 4 Jahren
Fijne mooi gelegen camping aan de de Merwede, met ruime plaatsen en goed sanitair. De camping ligt naast een historische vissershaven met restaurant en fraai terras waar je heerlijk kunt relaxen. Sympathieke beheerder en team dat heel behulpzaam is bij eventuele problemen. Sanitair prima in orde.
vor 6 Jahren
Het is een hele gezellige familie camping en zeer gemoedelijk en de beheerders Agnes & Jan zijn zeer behulpzame lieve mensen
vor 6 Jahren
Zoek je een eenvoudige, rustige camping, in een prachtige omgeving met historische haven, stadje Woudrichem, Slot Loevestein en rivier de Waal met zijn zwemstrandjes op loopafstand, houdt je van fietsen, varen, wandelen, dan ben je hier aan het goede adres! De gastvrijheid op de camping voelt warm aan. Beheerders Agnes & Jan doen er alles aan om het verblijf aangenaam te maken! Het sanitair is niet van meest recente datum maar wordt uitstekend schoongehouden. Agnes & Jan, tot volgend jaar!
vor 6 Jahren
gezellige verenigings camping rust en orde tevens prachtig gebied om te wandelen fietsen vissen varen zwemmen heerlijk genoten Sanitair wordt netjes onderhouden gezelligheid voor jong en oud in de kantine heerlijk gegeten en was erg gezellig Beheer Agnes en Jan zeer behulpzaam was top
vor 6 Jahren