Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Riviere de Cabessut
Riviere de Cabessut
Riviere de Cabessut
Riviere de Cabessut
Riviere de Cabessut

Riviere de Cabessut – France

Cahors, France

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
4 / 5 (10 votes)

Riviere de Cabessut

rue de la rivière 1180
46000 Cahors
France
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

Riviere de Cabessut est un camping de 100 emplacements à Cahors, France, situé dans la région Midi-Pyrénées. Sur place, vous trouverez le wifi, une épicerie, un restaurant et du pain frais le matin.

En plus du camping, vous pouvez également louer un chalet.

Pour la baignade, il y a une piscine extérieure, une piscine intérieure et une baignade en eau naturelle. Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux, des animations pour enfants, un court de tennis, le tennis de table, un terrain de volley-ball et le minigolf.

Les chiens sont les bienvenus à Riviere de Cabessut. Riviere de Cabessut est accessible en fauteuil roulant et dispose de sanitaires adaptés. Pour laver votre linge, des machines à laver et des sèche-linge sont à votre disposition. Des emplacements avec électricité sont disponibles. Riviere de Cabessut est ouvert du 1 avril au 30 septembre.

Photos

Caractéristiques

Hébergements

Tentes
Cabanes
Caravanes
Camping-cars
Chalets
Appartements

Équipements

Électricité
Raccordement à l'eau
Raccordement aux égouts
Raccordement au gaz
Échange de bouteilles de gaz
Wifi
Épicerie
Pain frais
Snack-bar
Restaurant
Accès en fauteuil roulant
Allées goudronnées
Barbecue au charbon autorisé
Tables et bancs

Convient pour

Chiens admis
Camping d'hiver
Emplacements ombragés
Emplacements saisonniers
Naturistes
Emplacements pour groupes de jeunes
Sans voiture
Voiture autorisée sur l'emplacement

Loisirs

Aire de jeux
Jeux d'intérieur
Mini-ferme
Animations pour enfants
Baignade en eau naturelle
Piscine extérieure
Piscine intérieure
Sauna
Tennis
Tennis de table
Volley-ball
Golf
Minigolf
Voile/planche à voile
Cale de mise à l'eau
Location de vélos
Équitation

Sanitaires

Aire de services pour camping-cars
Espace à langer
Cabines de lavage
Sanitaires adaptés
Machines à laver
Sèche-linge
Ti
Tine Néerlandais

Vriendelijk onthaal, ruime schaduwrijke plaatsen, mooie stad cahors op half uur stappen, tof zwembad, klein restaurant maar erg lekker , voor herhaling vatbaar!

il y a 5 ans

Re
Reijnhoudt Néerlandais

Zeer slecht bejegend! Hele onprettige checkout. 'S nachts tot 3uur wakker geweest met hele gezin omdat er op de naast gelegen camping een houseparty was. Daarom 's ochtends iets later op dan gewend. Onze dochters beloofd dat ze nog in het zwembad mochten dus hebben spullen opgeruimd en gezorgd dat de camper voor 12 uur (checkout time) buiten de slagboom stond. Daarna ging ik onze 2 dochters uit het zwembad halen. De eigenaresse kwam al gelijk zwaar geïrriteerd op me afgelopen en vroeg iets in het Frans (ons hele bezoek sprak ze geen woord Engels). Ik legde uit in m'n beste Frans dat we idd nu vertrokken en ik de meiden uit het zwembad op ging halen. M'n dochter hadden 2 grote opblaasbanden mee dus die liet ik alvast leeg lopen wat even wat tijd in beslag nam. Maar na 10 min (12.10 uur dus) kwam ze als een politieman de meiden uit het water halen, erg onplezierig voor hen. Legde nogmaals uit dat we echt gingen maar ze bleef onredelijk!

il y a 6 ans

A&
Ans & Ruud Néerlandais

Mooie camping aan de Lot. Ruime plaatsen en een mooi zwembad. Een "klein" nadeel dat er geen WiFi op de plaatsen aanwezig is. Wel gratis WiFi bij het zwembad (receptie). De eigenaren zijn heel vriendelijk en erg behulpzaam. Zoals een andere bezoeker het uitdrukte; "Het zijn schatten van mensen". We werden verder verrast met een uitgebreide folder van de camping en omgeving. Een aanrader.....!!!

il y a 6 ans

Pa
Patrick Néerlandais

Camping ligt aan het eind van de weg aan de Lot . De camping zelf is erg verzorgd en staat vol met allerlei verschillende bomen en struiken. Bij aankomst word heel hartelijk ontvangen en men spreek er goed Engels. De plaatsen zijn redelijke groot en afgescheiden dmv hagen. Het zwembad is echt perfect. Je hebt een kinderbadje met ontzetten leuke sproeiers, en daarnaast een zwembad om een baantjes te trekken en een ander zwembad voor de kleintjes Sanitair is oke ligt ook aan de camperreis zelf wij zaten er toen de camping compleet volgeboekt was 4 wc's per sanitair gebouw staan er twee betekend regelmatig wachten. Chaors ligt op loopafstand, maar een fiets is aan te bevelen, zodat je helemaal via de fietspaden de de stad kan verkennen. Verder is er op loop afstand een gratis bus naar de stad. Tijdens hoogseizoen is reserveren aan te bevelen.

il y a 6 ans

Ev
Evelien Néerlandais

Leuke camping dichtbij Cahors. Bij toeval hier terecht gekomen. Drie dagen gebleven. Zeer vriendelijke eigenaren. Mooie plaatsen op de camping. Fijn en schoon sanitair gebouw. Een hondenuitlaat veldje wat keurig werd bijgehouden. Fijn zwembad. Kortom een prima camping!

il y a 6 ans

1 / 2

Emplacement