Riviere de Cabessut
46000 Cahors
Frankrig
Riviere de Cabessut er en campingplads med 100 pladser i Cahors, Frankrig, beliggende i regionen Midi-Pyrénées. På pladsen finder du wifi, en campingbutik, en restaurant og friskbagt brød om morgenen.
Ud over camping kan du også leje en chalet.
Til badning er der en udendørs pool, en indendørs pool og naturligt badevand. Der er flere fritidsaktiviteter på campingpladsen, såsom en legeplads, børneunderholdning, en tennisbane, bordtennis, en volleyballbane og minigolf.
Hunde er velkomne på Riviere de Cabessut. Riviere de Cabessut er tilgængelig for kørestolsbrugere og tilbyder handicapvenlige sanitære faciliteter. Til tøjvask er der vaskemaskiner og tørretumblere til rådighed. Der findes pladser med strøm. Riviere de Cabessut har åbent fra 1 april til 30 september.
Fotos
Egenskaber
Indkvartering
Faciliteter
Egnethed
Fritidsaktiviteter
Sanitet
Anmeldelser
Skriv en anmeldelseVriendelijk onthaal, ruime schaduwrijke plaatsen, mooie stad cahors op half uur stappen, tof zwembad, klein restaurant maar erg lekker , voor herhaling vatbaar!
for 5 år siden
Zeer slecht bejegend! Hele onprettige checkout. 'S nachts tot 3uur wakker geweest met hele gezin omdat er op de naast gelegen camping een houseparty was. Daarom 's ochtends iets later op dan gewend. Onze dochters beloofd dat ze nog in het zwembad mochten dus hebben spullen opgeruimd en gezorgd dat de camper voor 12 uur (checkout time) buiten de slagboom stond. Daarna ging ik onze 2 dochters uit het zwembad halen. De eigenaresse kwam al gelijk zwaar geïrriteerd op me afgelopen en vroeg iets in het Frans (ons hele bezoek sprak ze geen woord Engels). Ik legde uit in m'n beste Frans dat we idd nu vertrokken en ik de meiden uit het zwembad op ging halen. M'n dochter hadden 2 grote opblaasbanden mee dus die liet ik alvast leeg lopen wat even wat tijd in beslag nam. Maar na 10 min (12.10 uur dus) kwam ze als een politieman de meiden uit het water halen, erg onplezierig voor hen. Legde nogmaals uit dat we echt gingen maar ze bleef onredelijk!
for 6 år siden
Mooie camping aan de Lot. Ruime plaatsen en een mooi zwembad. Een "klein" nadeel dat er geen WiFi op de plaatsen aanwezig is. Wel gratis WiFi bij het zwembad (receptie). De eigenaren zijn heel vriendelijk en erg behulpzaam. Zoals een andere bezoeker het uitdrukte; "Het zijn schatten van mensen". We werden verder verrast met een uitgebreide folder van de camping en omgeving. Een aanrader.....!!!
for 6 år siden
Camping ligt aan het eind van de weg aan de Lot . De camping zelf is erg verzorgd en staat vol met allerlei verschillende bomen en struiken. Bij aankomst word heel hartelijk ontvangen en men spreek er goed Engels. De plaatsen zijn redelijke groot en afgescheiden dmv hagen. Het zwembad is echt perfect. Je hebt een kinderbadje met ontzetten leuke sproeiers, en daarnaast een zwembad om een baantjes te trekken en een ander zwembad voor de kleintjes Sanitair is oke ligt ook aan de camperreis zelf wij zaten er toen de camping compleet volgeboekt was 4 wc's per sanitair gebouw staan er twee betekend regelmatig wachten. Chaors ligt op loopafstand, maar een fiets is aan te bevelen, zodat je helemaal via de fietspaden de de stad kan verkennen. Verder is er op loop afstand een gratis bus naar de stad. Tijdens hoogseizoen is reserveren aan te bevelen.
for 6 år siden
Leuke camping dichtbij Cahors. Bij toeval hier terecht gekomen. Drie dagen gebleven. Zeer vriendelijke eigenaren. Mooie plaatsen op de camping. Fijn en schoon sanitair gebouw. Een hondenuitlaat veldje wat keurig werd bijgehouden. Fijn zwembad. Kortom een prima camping!
for 6 år siden