Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Park Het Speulderbos
Park Het Speulderbos
Park Het Speulderbos
Park Het Speulderbos
Park Het Speulderbos

Park Het Speulderbos – Pays-Bas

Garderen, Pays-Bas

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
4 / 5 (7 votes)

Park Het Speulderbos

Speulderbosweg 57
3886 AN Garderen
Pays-Bas
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

Park Het Speulderbos est un camping de 0 emplacements à Garderen, Pays-Bas, situé dans la région Gelderland. Sur place, vous trouverez le wifi et un restaurant.

Pour la baignade, il y a une piscine extérieure. Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux et un court de tennis.

Les chiens sont les bienvenus à Park Het Speulderbos. Pour laver votre linge, des machines à laver sont à votre disposition.

Photos

Caractéristiques

Équipements

Wifi
Snack-bar
Restaurant

Convient pour

Chiens admis
Emplacements ombragés

Loisirs

Aire de jeux
Piscine extérieure
Tennis

Sanitaires

Machines à laver
Jo
Jordi Néerlandais

Uiterst verzorgde kampeerplaats met gastvrije beheerders.

il y a 3 ans

Li
Linda Néerlandais

Het is een Camping met vooral vaste lang verblijven die hun plekje volbouwen met allerlei voortenten, bij tentjes etc.... als passant is het een prima plek. Het sanitair is niet geweldig maar volstaat, om de 30 sec op de douche knop drukken vind ik niet fijn. Twee douches, en maar 1 wasbak maakt het wat beperkt. De buitenafwas was buitengebruik i.v.m. Corona wat eigenlijk vreemd is, buiten 1 wasbak, wat kan er mis gaan? Je moet warmwater meenemen naar je tent en daar afwassen onnodig omslachtig. De vaste lang Kampeerders wijzen je er nadrukkelijk op ;-) terwijl ze zonder mondkap de krappe toiletten en wasruimte ingaan, hilarisch !! De omgeving is prachtig en op elke plek water en stroom. Dus plus en min punten tegen elkaar afwegend komen wij vast een keer terug.

il y a 5 ans

WS
Wilbert Seggers Néerlandais

Chalets worden verhuurd aan Poolse Roemeense of Bulgaarse werklui, de snelheid die er op het parkeerden wordt is ook niet om aan te zien! Voor ons geen 2de keer meer!

il y a 6 ans

AV
AFHM van Casteren Néerlandais

Ontvangst hartelijk. Sfeervolle inrichting. Niet écht schoon. Geen passpiegel, rookmelder, brandblusser, plattegrond + info over het park etc. Bed prima, maar moeilijk toegankelijk. 1 nachtkastje, 1 schemerlampje op slaapkamer. Beschimmelde, versleten antislipmat in de douche. Geen draadloos internet. Receptie, kantine en zwembad 7x24 uur gesloten. Niet voor herhaling vatbaar!

il y a 6 ans

Li
Lisa Néerlandais

Mooie omgeving en leuke camping. Er is een gezellig koffiehuisje waar je een heerlijke tosti en zelfgemaakte frites kunt eten. Er wordt veel voor de kinderen georganiseerd en volwassenen kunnen er altijd een biljartje maken of darten. Er is ook een heel mooi zwembad dat pas vernieuwd is. Je kunt er leuke fietsroutes fietsen en heerlijk wandelen in het speulderbos. Minpuntje, het washok waar de wasmachine en droger staan is een beetje vervallen en kan wel opknapbeurt gebruiken.

il y a 6 ans

1 / 2

Emplacement