Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Mountain Camp Pitztal
Mountain Camp Pitztal
Mountain Camp Pitztal
Mountain Camp Pitztal
Mountain Camp Pitztal

Mountain Camp Pitztal – Autriche

Jerzens, Autriche

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
4.5 / 5 (11 votes)

Mountain Camp Pitztal

Niederhof 206
6474 Jerzens
Autriche
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

Mountain Camp Pitztal est un camping de 30 emplacements à Jerzens, Autriche, situé dans la région Tyrol. Sur place, vous trouverez le wifi, un restaurant et du pain frais le matin.

Vous pouvez y camper avec une tente, une caravane ou un camping-car. En plus du camping, vous pouvez également louer un chalet.

Pour la baignade, il y a une piscine extérieure. Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux, le tennis de table, la location de vélos et la pêche.

Les chiens sont les bienvenus à Mountain Camp Pitztal. Pour laver votre linge, des machines à laver et des sèche-linge sont à votre disposition. Des emplacements avec électricité, raccordement à l'eau et raccordement aux égouts sont disponibles. Mountain Camp Pitztal est ouvert du 1 mai au 31 octobre.

Photos

Caractéristiques

Hébergements

Tentes
Caravanes
Camping-cars
Chalets
Appartements

Équipements

Électricité
Raccordement à l'eau
Raccordement aux égouts
Wifi
Épicerie
Pain frais
Snack-bar
Restaurant
Accès en fauteuil roulant
Barbecue au charbon autorisé

Convient pour

Chiens admis
Camping d'hiver
Emplacements ombragés
Emplacements saisonniers
Naturistes
Emplacements pour groupes de jeunes
Sans voiture
Voiture autorisée sur l'emplacement

Loisirs

Aire de jeux
Animations pour enfants
Baignade en eau naturelle
Piscine extérieure
Piscine intérieure
Bains thermaux
Sauna
Pétanque
Tennis
Tennis de table
Golf
Minigolf
Voile/planche à voile
Location de vélos
Pêche
Remontée mécanique

Sanitaires

Aire de services pour camping-cars
Espace à langer
Salle de bain à louer
Sanitaires adaptés
Machines à laver
Sèche-linge
CU
Claudia und Ralph Allemand

Sommer wie Winter absolut zu empfehlen. Idyllisch gelegen und der Campingplatz ein Stückchen Natur in Kombination mit Wohnwagen, WoMos oder Zelt. Tobias und Martina Eiter mit ihrem Team super nett, hilfsbreit ........ Sehr zu empfehlen das Restaurant "Fischteich" Ein familiär betriebener Campingplatz - einfach toll.

il y a 4 ans

FH
Fam. Horsten Néerlandais

Wij hebben hier twee weken gestaan met wisselvallig weer in juli-aug 2021 met twee dochters van 12 en 10. Mooie kleine camping, ondanks forse afmeting van onze tent voldoende plek. Bij grote regenval stond ons straatje blank, de grond werd erg drassig. De hoeveelheid sanitair is op drukke momenten soms beperkt. Afgesloten wascabines zijn erg prettig. Toiletten zijn gescheiden, douches (5) en wascabines (4) unisex. Er was altijd volop warm water in de douches. Het sanitair lijkt relatief nieuw, maar de afwasplek is verouderd.De zon komt rond 9u op achter de kim en verdwijnt rond 18u weer. Ma-za vers brood vanaf 8u.De forellenvijver is door ons weinig gebruikt als zwembad door de lage watertemperatuur.Elektra met CEE-aansluiting.De eigenaar is makkelijk en vriendelijk, de echtgenote heeft de wind eronder.In het Pitztal zijn meer dan genoeg mogelijkheden voor 2 actieve weken. Dominante groep kampeerders NKBV.

il y a 5 ans

AV
Ariane Victoria Néerlandais

De camping ligt handig: met de auto kun je alle kanten uit en als je liever de bus neemt: die stopt op de hoek. De camping is relatief klein: 38 plekken en een tentenveldje. Het sanitair is voldoende groot en wordt goed onderhouden. Iedereen komt er om te wandelen, fietsen,... wat wil zeggen: iedereen heeft zijn nachtrust nodig. Op deze camping hoef je dus niet tot 's ochtends wakker te liggen van kabaal. Tobias is een vriendelijke, zorgzame gastheer die al je vragen beantwoordt. Hij maakt ook heerlijke schnitzels! Bij de camping hoort een gezellig restaurant, waar je dus schnitzel en verse forel kunt eten. Leuke bonus: er staan vier schapen, die onmiddellijk komen als je ze roept én die graag geknuffeld worden. Wij vonden de regio ook heerlijk: veel te zien, veel te doen, heerlijke wandelingen. Absolute aanrader, wij willen nog 'ns terug.

il y a 5 ans

Fa
Familie Néerlandais

Fijne kleinschalige camping, met veel te doen voor (jonge) kinderen die zichzelf kunnen vermaken. De eigenaar is wel wat chaotisch en beloofd iedereen een plek, waardoor hij zijn belofte niet na kan komen. Een ander gezin moest daardoor een nacht eerder vetrekken. Wij konden na één nachtje op een te kleine plaats verkassen. Hoewel het forelmeertje heel koud was, hebben de kinderen op de camping er heerlijk in gezwommen. Super vakantie gehad!

il y a 5 ans

Pa
Paskal Néerlandais

Rustig gelegen camping op hoogte waardoor het daar logischerwijs wat frisser is dan in het dal zoals bijvoorbeeld in Imst. Doordat de camping in een smal dal ligt komt de zon er pas relatief laat en is hij ook snel weer weg. Eind september wel iets om rekening mee te houden. Plaatsen zijn relatief klein waardoor je met een caravan van 7.30m lengte bijna klem komt te staan tussen je buren. Grootste minpunt zijn toch wel de douches. In plaats van warm krijg je lauw water en tot overmaat van ramp is het plafond boven de douches helemaal zwart van de schimmel. Dat laatste was voor ons reden om het hier na twee nachtjes voor gezien te houden en te verkassen naar Imst-West.

il y a 5 ans

Th
Theresia Néerlandais

Leuke camping zoals al eerder beschreven Alleen spijtig dat veel personen weinig respect hebben voor het zeer goed poetsen van de poetsdames Er wordt aangegeven doucheruimte alle te betreden met slippers dussen wissel van schoenen aan de deur er staat zelf een kast daarvoor maar wordt heel slecht opgevolgt

il y a 6 ans

Je
Jeroen Néerlandais

Prima camping. Eenvoudig, maar mooi gelegen. Naar het dorp Jerzens is het te voet steil omhoog, zeker half uur lopen. Sanitair perfect, erg vriendelijke eigenaar en top eten en drinken. Zoals het hoort. Binnenspeeltuin stelt weinig voor. Grote hal met asfalt en veel kapot speelgoed. Kinderen vermaken zich er wel snel.

il y a 6 ans

IH
Ilse Hackethal Néerlandais

Leuke tijd gehad hier met kinderen van 6 en 8. Grote plek. Goed zwemmen en kayakken op de vijver. Heel lekker eten in het restaurant. Enkel de laatste dagen was het te druk door een lawaaierige groep Nederlanders (bergsportfederatie) die weinig rekening hielden met medekampeerders.

il y a 6 ans

Ro
Roland Néerlandais

Op de site lijkt het een leuke ruime camping. - Helaas waren de plaatsen klein (wij stonden met onze dissel tegen de voortent van onze buren en aan de achterkant stonden de haringen van onze buren onder onze caravan). - De afwatering van de plekken is dramatisch. Na een aantal flinke regenbuien zijn caravans in het gras gezakt en konden er niet meer uit zonder hulp van de eigenaar (wat overigens een erg aardig en behulpzame man is). Dit schijnt vorig jaar nóg erger geweest te zijn. - Sanitair is helaas oubollig en oogt niet heel schoon. - De speeltuin is gedateerd en wat saai, dat geldt helaas ook voor het binnen gedeelte. Het daar aangeboden speelgoed aan wagentjes en fietsjes is bijna allemaal kapot. - De vijver is heel erg leuk. Helaas niet afgeschermd waardoor het wel een risico is met kinderen die geen zwemdiploma hebben (en hier langs moeten om bij de speeltuin te kunnen). Jammer want het zou echt een hele leuke camping kunnen zijn.

il y a 6 ans

Pe
Peeters Néerlandais

Knusse camping met prachtige, rustige ligging aan een riviertje (helaas niet door kinderen en/of honden te gebruiken), restaurant met lekker eten bij de camping met 1x/wk grillavond, zwemvijver voor de kinderen (tevens forellenvijver), binnenspeelplaats (ideaal bij regenweer), broodjesservice. Geen campingwinkel. De plaatsen zijn niet echt heel ruim. Bij aankomst hadden we wel ruime keuze (de grootst beschikbare plek gekozen), maar door de opstelling van de (achter)buren konden we onze tent niet optimaal opstellen. Het sanitair wordt netjes bijgehouden, echter geen aparte doucheruimte voor mannen en vrouwen. Met de Gletscherpark Card kun je gebruik maken van de liften in het Pitztal, Kaunertal (incl. Gletscherstrasse) en Imst. Een geweldig omgeving waarin je lekker actief bezig kunt zijn (wandelen, fietsen, canyoning, raften, mountaincart, enz.). Ook zijn er diverse meertjes/vijvers waarin honden hun zwemvertier kunnen vinden. Wij komen hier zeker een keer terug!

il y a 6 ans

MS
Martin seesink Néerlandais

Na 5 jaar hier weer een weekje gestaan heerlijk en mooi gebied

il y a 6 ans

Emplacement