Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Jachthaven Drijfveer & Tusken de Marren
Jachthaven Drijfveer & Tusken de Marren
Jachthaven Drijfveer & Tusken de Marren
Jachthaven Drijfveer & Tusken de Marren
Jachthaven Drijfveer & Tusken de Marren

Jachthaven Drijfveer & Tusken de Marren – Pays-Bas

Akkrum, Pays-Bas

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
5 / 5 (10 votes)

Jachthaven Drijfveer & Tusken de Marren

Ulbe Twijnstrawei 31
8491 CJ Akkrum
Pays-Bas
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

Jachthaven Drijfveer & Tusken de Marren est un camping de 30 emplacements à Akkrum, Pays-Bas, situé dans la région Friesland. Sur place, vous trouverez le wifi et un restaurant.

Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux.

Les chiens sont les bienvenus à Jachthaven Drijfveer & Tusken de Marren. Jachthaven Drijfveer & Tusken de Marren est accessible en fauteuil roulant. Pour laver votre linge, des machines à laver sont à votre disposition.

Photos

Caractéristiques

Équipements

Wifi
Snack-bar
Restaurant
Accès en fauteuil roulant
Barbecue au charbon autorisé

Convient pour

Chiens admis
Emplacements ombragés

Loisirs

Aire de jeux

Sanitaires

Machines à laver
Z4
ZVC-vlet 495 (Vletisj) Néerlandais

Op een mooie dag in juli 2019, onder een blauwe hemel, maar helaas zonder een pufje wind, reisden wij (4 tieners) in onze lelievlet - de 495 ''Vletisj'' - naar Akkrum. De opdracht was om daar een slaapplaats te vinden, en na een windstille en benauwde reis van zo'n 6 uur, begon het vlak voor de aankomst hard te waaien en te regenen. Doorweekt kwamen we aan in de haven. Voordat onze zoektocht zou beginnen, moesten we ons aanmelden bij de havenmeester. We werden vriendelijk ontvangen op het havenkantoor en we vertelden hen over onze reis en opdracht. Ze probeerden ons te helpen om in het dorp een logeeradres te vinden, maar het mocht niet baten. Omdat we alleen matjes en slaapzakken hadden, mochten we overnachten in de groepstent en onze boot in de haven leggen. De tent was comfortabel, de buren vriendelijk en de douches schoon. 's Avonds lekker in het dorp gegeten en de volgende ochtend ontbijt gehaald. Al met al een ontspannen hike!

il y a 4 ans

GL
GAM Luijpen Néerlandais

De vakantie lodge ( Eneva 31) is klimaatneutraal. Goed schoon bij aankomst. Mooi aan het water gelegen met een eigen steiger. Dicht bij het pittoresqe dorpje Akkrum. Zoals de naam al zegt ligt dit rustige recreatiepark - tussen de Friese meren.

il y a 4 ans

WV
Willy van Duijn Néerlandais

Mooi vakantiehuis met 17 meter walkant met plankier. Vlak naast druk vaarwater Meinesloot Akkrum. Veilig zwemmen. Ruime tuin rondom hek met poorten met kindersluiting. Vier slaapkamers 2 douches en 2 wc en een bad. Grote veranda met fraai uitzicht. Heerlijk genoten. Boothuur aan de overkant. Kinderspeelplaats op het park. Restaurant 10 minuten lopen. Supermarkt 15 minuten lopen. 2 eigen parkeerplaatsen

il y a 4 ans

MT
M. Termijen Néerlandais

We wilden graag aan direct vaarwater zitten in het centrum van Friesland. Akkrum is dat bij uitstek. Leuk gezellig dorp met voldoende horeca gelegenheden. Alle huisjes liggen direct aan het water en hebben een eigen stijger om een boot aan af te meren. Keurig nette huizen met allerlei voorzieningen. Park is lekker ruim opgezet. Huizen zijn ruim van opzet en hebben grote tuinen. Personeel is heel aardig en zeer bereidwillig.

il y a 4 ans

Du
Duijn Néerlandais

Het is een complete woning aan het water met 17 meter brede steiger aan eigen water. Je kunt er goed zwemmen zonder gevaar voor schepen. Het uitzicht op de Meinesloot is geweldig. Echt genieten voor een watersportliefhebber! De tuin is helemaal omgeven door een hek met poorten met kindersloten, zodat de kinderen zonder permanent toezicht in de ruime tuin kunnen spelen. Dieren zijn niet toegestaan. Een prima restaurant is op tien minuten loopafstand!

il y a 4 ans

1 / 2

Emplacement