Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
d'Elf Ieken
d'Elf Ieken
d'Elf Ieken
d'Elf Ieken
d'Elf Ieken

d'Elf Ieken – Pays-Bas

Elsloo, Pays-Bas

5 / 5 (12 votes)

d'Elf Ieken

Bûtenweg 6
8424 PR Elsloo
Pays-Bas
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

d'Elf Ieken est un camping à la ferme de 30 emplacements à Elsloo, Pays-Bas, situé dans la région Friesland. Sur place, vous trouverez le wifi, une épicerie, un snack-bar et du pain frais le matin.

Vous pouvez y camper avec une tente, une caravane ou un camping-car. En plus du camping, vous pouvez également louer une cabane.

Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux, un court de tennis, le tennis de table et la location de vélos.

Les chiens sont les bienvenus à d'Elf Ieken. d'Elf Ieken est accessible en fauteuil roulant et dispose de sanitaires adaptés. Pour laver votre linge, des machines à laver et des sèche-linge sont à votre disposition. Des emplacements avec électricité sont disponibles. d'Elf Ieken est ouvert du 1 avril au 23 octobre.

Photos

Caractéristiques

Hébergements

Tentes
Cabanes
Caravanes
Camping-cars
Chalets
Appartements

Équipements

Électricité
Wifi
Épicerie
Pain frais
Snack-bar
Restaurant
Accès en fauteuil roulant
Feu de camp autorisé sur l'emplacement
Barbecue au charbon autorisé

Convient pour

Chiens admis
Emplacements ombragés
Emplacements saisonniers
Naturistes
Emplacements pour groupes de jeunes
Sans voiture
Voiture autorisée sur l'emplacement

Loisirs

Aire de jeux
Théâtre
Animations pour enfants
Baignade en eau naturelle
Plage de sable
Plage naturiste
Piscine extérieure
Piscine intérieure
Toboggan aquatique
Bains thermaux
Sauna
Tennis
Tennis de table
Volley-ball
Golf
Minigolf
Voile/planche à voile
Location de bateaux
Cale de mise à l'eau
Location de vélos
Équitation
Pêche
Centre de plongée

Sanitaires

Espace à langer
Cabines de lavage
Sanitaires adaptés
Machines à laver
Sèche-linge
Be
Bea Néerlandais

Tussen 12 en 19 mei hebben we een week doorgebracht op deze camping, wat samenviel met de hemelvaartweek. Onze ervaring hier was uiterst aangenaam. De ontvangst was warm en informatief. Onze kampeerplek bood een prachtig panorama op de weilanden. De camping is klein maar fijn, met veel aandacht voor de bezoekers. Het sanitaire gebouw was zeer netjes en werd gedurende ons verblijf goed schoongehouden. De locatie is ideaal voor fietstochten en andere leuke activiteiten. Er is een geweldige overdekte speeltuin voor kinderen, naast een mooie buitenspeeltuin. We hebben enorm van ons verblijf genoten en we zullen zeker nog eens terugkeren naar deze camping.

il y a 3 ans

FV
Fam v Groenestein Néerlandais

De camping die alles heeft voor onze kinderen (3 en 5 jaar) Afgelopen jaar hebben wij deze camping ontdekt en na vorig jaar 1 week met onze vouwwagen er te hebben gestaan, besloten we dit jaar 3 weken te verblijven op deze camping. Geen moment spijt van gehad genoeg te doen in de omgeving en op de camping! Mooie fietsroutes en leuke uitjes in overvloed! Mooie buitenspeeltuin, een super schone mooi afgewerkte binnenspeeltuin. Waar je als ouders ook heerlijk kunt zitten! Het sanitair is echt super mooi. Alles is super schoon. Ziet er nog steeds nieuw uit! De familiebadkamer is ook uitzonderlijk met vast babybadje en verschoonplek. Heel handig voor gezinnen met jonge kinderen. De camping is mooi kleinschalig. Op het veld kijk je mooi uit op de spelende kinderen in de zandbak. Geen water in de buurt dat is fijn met jonge kinderen. Kortom we waren zo tevreden dat we volgend jaar gewoon weer voor 3 weken hebben geboekt!

il y a 4 ans

FV
Fam v Groenestein Néerlandais

De camping die alles heeft voor onze kinderen (3 en 5 jaar) Afgelopen jaar hebben wij deze camping ontdekt en na vorig jaar 1 week met onze vouwwagen er te hebben gestaan, besloten we dit jaar 3 weken te verblijven op deze camping. Geen moment spijt van gehad genoeg te doen in de omgeving en op de camping! Mooie fietsroutes en leuke uitjes in overvloed! Mooie buitenspeeltuin, een super schone mooi afgewerkte binnenspeeltuin. Waar je als ouders ook heerlijk kunt zitten!Het sanitair is echt super mooi. Alles is super schoon. Ziet er nog steeds nieuw uit! De familiebadkamer is ook uitzonderlijk met vast babybadje en verschoonplek. Heel handig voor gezinnen met jonge kinderen. De camping is mooi kleinschalig. Op het veld kijk je mooi uit op de spelende kinderen in de zandbak. Geen water in de buurt dat is fijn met jonge kinderen. Kortom we waren zo tevreden dat we volgend jaar gewoon weer voor 3 weken hebben geboekt!

il y a 5 ans

KV
Katinka Verkerk Néerlandais

We zijn net terug van een weekend op deze camping en het was echt fantastisch! Mooie ruime plekken, een buitenspeeltuin, binnenspeeltuin, geitjes, prachtig sanitair wat echt hartstikke schoon was en ontzettend gastvrij. We hebben genoten!

il y a 5 ans

FM
Familie Mulder Néerlandais

De perfecte camping voor een gezin met kleine kinderen! ofwel buiten als binnen veel vertier! Mooie ruime plekken rond een speeltuin. Er zijn ook een aantal plekken die fantastisch uitzicht bieden op de landerijen. Ook voor de wandelaars en fietsers een mooie uitvalsbasis. Appelscha ligt op steenworp afstand.

il y a 5 ans

1 / 3

Emplacement