Campéole La Cote des Roses
F-11100 Narbonne
France
Campéole La Cote des Roses est un camping de 0 emplacements à Narbonne, France, situé dans la région Languedoc-Roussillon. Sur place, vous trouverez le wifi, une épicerie et un restaurant.
En plus du camping, vous pouvez également louer une cabane ou un chalet.
Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme des animations pour enfants et une mini-ferme.
Les chiens sont les bienvenus à Campéole La Cote des Roses. Campéole La Cote des Roses est accessible en fauteuil roulant. Pour laver votre linge, des machines à laver et des sèche-linge sont à votre disposition.
Photos
Caractéristiques
Hébergements
Équipements
Convient pour
Loisirs
Sanitaires
Avis
Écrire un avisHet zwembad is absoluut te krap en overbevolkt. Daarnaast is de camping goed onderhouden, maar er is weinig te doen. De zespersoons caravan is gloednieuw en netjes. Het zwembad is echt te klein voor de camping. Narbonne is prachtig. Narbonne du Plage is niet aantrekkelijk!
il y a 2 ans
Prima camping, centraal gelegen. Stukje lopen naar het strand maar is werkelijk prachtig. Heel erg rustig op het strand. De standaard campingplaatsen zijn mooi ruim, geen waterkraantje. Sanitair is schoon, let op...geen wcbrillen en zelf je toiletpapier meenemen. Komen normaal altijd in Valrasplage maar deze omgeving is nog leuker. Zwembad is leuk, animate allemaal in het Frans, vonden wij geen probleem. Prachtige speeltuin en voor de ouderen kinderen een voetbal en basketbalveldje. Klein winkeltje met het hoog nodige aanwezig op de camping. Op 5 min afstand een Lidl en andere grote supermarkt. Maar een stel Nederlanders gezien op de camping, ook handig om te weten ;)
il y a 4 ans
Boek GEEN comfortplaats. Je wordt achteraan op de camping gezet. 10 min. lopen naar het zwembad en restaurant/snackbar. Er is niets aan comfort. De wateraansluiting komt net boven de grond uit, probeer dan maar eens een gieter te vullen. Het sanitairgebouw is nieuw maar niet af. Er zijn geen toiletbrillen, geen toiletpapier, geen handendrogers, geen prullenbakken bij de douches. Ook geen stopcontacten bij de wastafels. Het personeel is wel vriendelijk, maar ik kom hier voorlopig niet meer terug. Misschien is het over een paar jaar beter.
il y a 4 ans
2 dagen op deze camping gestaan als tussenstop naar Spanje. Heel onaangename staanplaats gekregen, in volle zon, wel groot. Overal hondepoep op de camping , langs iedere haag of boom. Zwembad zeer druk , te klein volgens grootte camping.zwembad open tot 20h, om 19h 40 werd je er al uitgejaagd. Leuke ligging wel, vlakbij zee, ook waterpretpark op wandelafstand, leuk daar. Bazin ronduit onbeschoft, vraag gesteld ivm Corona test , moest mijn plan trekken zei ze, ze houdt zich daar niet mee bezig, ik moest het maar opzoeken op internet ( ik zag zelfs plaatsvervangende schaamte bij meisje aan de balie) sanitair is best mooi, maar wordt slecht 1x/ dag gepoetst en dit om 7h. Is echt onvoldoende voor zo’n grote camping .dit is echt jammer. Wel leuke optredens gezien in de bar ( zelfstandig uitbater dus volledig zijn verDienste en niet die van de camping) gelukkig was dit maar een tussenstop en niet onze eindbestemming.
il y a 4 ans
Dit was ons 3e jaar op rij op deze camping met 3 kids. (6/8/10) Staat van camping gaat snel achteruit. Focus ligt op mobile homes. Sanitair was allen blok B open waarbij je in de avond zeer lange wachttijden hebt. We zitten al 3 jaar in zone C ivm lawaai van animatie welke dagelijks tot 24:00 doorgaat. Samenvatting: Eenvoudige camping, prima zwembad, direct aan zee met rustig strand. Wasmachines voldoende aanwezig. Animatie voor kids uitsluitend Franse taal. Restaurant zeer eenvoudig. Vers brood elke dag bij de supermarkt. Sanitair onder maats voor een 3 sterren camping. Let op zelf wc papier meenemen. Spreken vrijwel uitsluitend Frans alleen bij receptie een aantal medewerkers gebrekkig Engels. Grote van plaatsen erg verschillend maar is ter plaatse prima om te ruilen.
il y a 4 ans