€25
Par nuit
Prix estimé sur la base d’une voiture, 2 personnes avec une tente ou une caravane.

Le site de camping est ouvert de 04 April jusqu'à 30 September
Arrivée
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Départ
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Jours
{{r.bookingDays}}

Tentes
Caravanes
Caravanes
Electricité
Wifi
BBQ autorisés
Chiens
Machines à laver
- Advertisement -
4 / 5 (10 votes

Boerderijcamping Sleutel-Hoeve

Verified partner Partner
Bleumerweg 20
1901 MJ, Bakkum
Noord-Holland, Pays-Bas

Boerderij camping Sleutel-Hoeve is gezellig en kleinschalig. Honden zijn welkom. Er zijn bestrate plekken.

Caractéristiques du lieu

Hébergement
Tentes
Caravanes
Caravanes

Installations
Electricité
Wifi
BBQ autorisés

Qualifications
Chiens
Sans voiture

Type de camping
Camping fermier

Sanitaires
Cabines de lavage
Sanitaires handicapés
Machines à laver


Cliquez ici si les informations sur ce camping ne sont pas correctes ou incomplètes.

Photos

Avis

Jacqueline
Néerlandais
Het ontvangst op de camping is zeer hartelijk . Gezellige camping waar je snel contact hebt met mede kampeerders.Voldoende en schoon sanitair . Goed geregeld met de coronamaatregelen.Wij komen hier al voor de vierde keer met veel plezier .Honden zijn welkom , er is genoeg uitlaat(en zwem)gelegenheid lopend vanaf de camping .
3 ans depuis

Hilde en Frans
Néerlandais
Jammer, geen SVR rust en ruimte gevoel, maar volgepropte velden. Website is prachtig, realiteit is anders. Sanitair oppervlakkig en te weinig schoongemaakt. Loslopende honden overal, ook die van de beheerster zelfs onder je tafel en in de voortent! Vrij druk straatje achter onze caravan dat doodlopend zou moeten zijn ( had ik nog over gebeld). Camping straalt geen hartelijkheid en warmte uit. We hebben ons niet welkom gevoeld en zijn eerder naar huis gegaan. Vooraf alles betalen dus helaas. 22,- per nacht veel te veel geld voor deze camping.
3 ans depuis

Roelie van den Berg
Néerlandais
Een heerlijke rustige camping met veel ruimte. Prachtige fiets/wandelroutes direct vanaf de camping.
4 ans depuis

Johan Huisman
Néerlandais
We hadden geluk. juist die week was alles vol, maar hier kregen we voor 4 dagen een prachtige plek. Het toilet bezoek was ondanks corona perikelen perfect geregeld. En dan nog de vriendelijke dame die ons te woord stond. Echt een camping voor fietsen in de schitterende duinen. dat doen we nog eens.
4 ans depuis

thom Bogaard
Néerlandais
Schone- gezellige en goed onderhouden camping ook de normen tbv corona waren zeer duielijk. Het sanitair was perfect, schoon en ruim genoeg. We hebben genoten een heel mooie plek om te fietsen-wandelen-naar strand en in de buurt voldoende eetgelegenheden. Echt genoten. Een dikke 8. Thom Bogaard
4 ans depuis

- Advertisement -