Biesbosch Glamping est un camping de 0 emplacements à Dordrecht, Pays-Bas, situé dans la région South Holland. Sur place, vous trouverez le wifi et un restaurant.
Pour la baignade, il y a une piscine extérieure. Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux.
Pour laver votre linge, des machines à laver sont à votre disposition.
Photos
Caractéristiques
Équipements
Convient pour
Loisirs
Sanitaires
Avis
Écrire un avisBiesbosch glamping is echt een heerlijke plek om van de natuur en rust te genieten. De safaritenten zijn behoorlijk ruim en de boxsprings zorgen voor een heerlijke nachtrust.
il y a 4 ans
We hadden veel van deze camping verwacht maar wij vonden het niet echt een glamping ervaring. Sanitair goed maar eenvoudig. Tent niet aangeveegd, er lag veel droog gras in. Kooktoestel was verouderd. Daarentegen goede bedden. Als je op de fiets naar Dordrecht gaat dan fiets je langs fabrieken. Kortom voor de prijs die je hier moet betalen hadden wij veel meer verwacht.
il y a 4 ans
Dit park is kortom kindvriendelijkheid met voldoende faciliteiten voor jong en oud ?
il y a 4 ans
We zijn erg enthousiast naar aanleiding van onze glamping ervaring (14 juni 2014). We waren met een groep van 12 personen en hadden het hele terrein gehuurd. Het terrein is erg sfeervol en ruim opgezet, de tenten zijn van alle gemakken voorzien en de bedden liggen heerlijk. Op het terrein is ook een plek aanwezig om een kampvuur aan te leggen waar we dan ook dankbaar gebruik van hebben gemaakt. Het mooie kampvuur en het feit dat we het hele terrein voor ons zelf hadden maakte deze avond/nacht zeer geslaagd. Het contact en overleg over de diverse mogelijkheden met de eigenaar is laagdrempelig. We vonden het contact prettig verlopen. Wat ons betreft is het glamping in de Biesbosch voor herhaling vatbaar. We bevelen dit dan ook aan voor anderen.
il y a 4 ans
Een rustige plaats in de natuur om bij te komen. Er wordt gezegd Glamperen maar het is toch echt Kamperen. Geen water in de tent en de staat van het sanitair is wel heel erg eenvoudig, en niet altijd schoon. Het toilet in de tent mag alleen gebruikt worden voor nood. Wanneer je naar het sanitair gaat, vooral in het donker is het uitkijken dat je niet valt door de kuilen in de grond vooral voor het sanitair gebouw. Als je wil zwemmen is dat niet tien minuten lopen, maar een half uur. Het is een ruime tent en de bedden zijn goed. Wat we erg fijn vonden waren de ruime plekken en rustige mooie omgeving.
il y a 4 ans