Au Valbonheur est un camping à Valbonnais, France, situé dans la région Rhône-Alpes. Sur place, vous trouverez le wifi, une épicerie et un restaurant.
Les chiens sont les bienvenus à Au Valbonheur. Au Valbonheur est accessible en fauteuil roulant. Pour laver votre linge, des machines à laver sont à votre disposition.
Photos
No images available
Caractéristiques
Équipements
Convient pour
Sanitaires
Avis
Écrire un avisPrachtig gelegen grote camping tussen de bergen aan de westrand van de Ecrins. Mooi recreatiemeer, rustig gelegen, echter, enkel wifi bij de receptie en via 3 of 4g ook zeer matige internetverbinding, een dingetje om rekening mee te houden als wilt surfen op internet. Voor ons een reden om niet meer te komen. Ik zou best voor een goede wifi extra willen betalen.
il y a 3 ans
Het meer, de rivier en het beekje vinden wij geweldig ook de omgeving is supermooi. De camping heeft prima voorzieningen
il y a 4 ans
Heerlijk ruime plekken. Een prachtige omgeving waar je lekker tot rust kan komen, maar ook als je jonge kinderen hebt lekker je gang kan gaan. Vriendlijk personeel en een heerlijk meer om in te zwemmen. Ook de snel stomende rivier achter de camping is heerlijk! Ook kan je veel doen in de omgeving. Via Feratta baan. de Alp d'Huzes op, bootjes huren, berg beklimmen, kabel baantjes, ijsgrotten, watervallen, enz. Om kort te beschrijven, helemaal top!!
il y a 4 ans
Het verblijf is in het bos waardoor het in de ochtend lekker koel is. Met de stromende rivier langs de camping kom je helemaal tot rust. De camping ligt aan een meer met prachtig helder water. Bij het café aan het meer kun je goed eten. Ik raad pizza Plan d'eau aan! Ik heb mooie herinneringen aan deze camping. Als klein kind ben ik hier jaren geweest. Het was toen heel basic. Maar nu is het van alle gemakken voorzien, zonder dat het een commerciële camping wordt. Je kunt genieten van de rust en echt even opladen.
il y a 4 ans
Prachtige omgeving, leuke camping
il y a 4 ans