Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Domaine Le Pommier
Domaine Le Pommier
Domaine Le Pommier
Domaine Le Pommier
Domaine Le Pommier

Domaine Le Pommier en Francia

Villeneuve-de-Berg (Ardèche), Francia

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
4 / 5 (28 votos)

Domaine Le Pommier

75 rue des Pommiers RN 102
F-07170 Villeneuve-de-Berg (Ardèche)
Francia
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

Campsite Domaine Le Pommier in de Rhône-Alpes heeft een prachtige ligging tussen de rivier Ardèche en de Rhône in. In het grote waterpark spetteren de kids, terwijl de ouders baantjes trekken in het wedstrijdbad. De camping is erg groot en na de overname meer gericht op Fransen. Vlakbij Montélimar waar je de lekkerste nougat proeft.

Fotos

Características

Alojamientos

Chalets

Instalaciones

Wifi
Tienda del camping
Bar de aperitivos
Restaurante
Barbacoa de carbón permitida

Idoneidad

Se admiten perros
Parcelas con sombra
Sin coches

Ocio

Parque infantil
Piscina exterior
Tenis

Sanitarios

Lavadoras
Cl
Clara Neerlandés

In augustus brachten we 12 dagen door op Le Pommier. Dit is een uitgestrekte camping met veel hoogteverschillen. Twee treintjes rijden de hele dag rond, zodat je niet hoeft te wandelen. Het zwembad is omvangrijk en de glijbanen zijn geweldig. Er zijn geen ligstoelen, alleen stoelen, en tijdens de drukte van augustus was er te weinig ruimte. Het zwembad was overbevolkt. Het is niet toegestaan om te eten, drinken of roken in het zwembad.We verbleven in een Eurocamp aspect, een zeer ruime en mooie accommodatie. Helaas waren er enkele gebreken die niet meer gerepareerd werden vanwege het einde van het seizoen. De bedden waren echter uitstekend!Recht tegenover de camping bevindt zich een grote supermarkt. Op de camping zijn er 2 plaatsen waar je 's ochtends brood kunt krijgen, verschillende restaurants en een pizzabezorgservice.Het uitzicht vanaf de bovenkant van de camping is adembenemend.Alles bij elkaar genomen is het een zeer aangename camping in een schitterende omgeving.

hace 2 años

Sa
Sandrijn Neerlandés

Onze 7-jarige dochter en 14-jarige zoon, samen met ons, hebben een geweldige tijd gehad! Het was een mooi onderkomen, de camping was fantastisch en de omgeving was erg aangenaam!

hace 2 años

An
Angela Neerlandés

Geweldige kampeerplek, aangename omgeving! Er is voor iedereen iets te vinden!

hace 2 años

Sa
Sarah Neerlandés

Geweldige kampeerplek, het is weliswaar vrij steil, maar er is een trein beschikbaar die je van de ingang tot de uitgang kan vervoeren. We verbleven in een safaritent, wat absoluut top was en het zwembad in zone E was op loopafstand.

hace 2 años

Sa
Sandro Neerlandés

Kamperen vol met diverse bezigheden, aangenaam waterpretpark, gastvrije bewoners, ruim opgezette verblijfplaatsen (vacansoleil).

hace 2 años

1 / 6

Ubicación