De Schatberg es un camping con 1100 parcelas en Sevenum, los Países Bajos, situado en la región de Limburg. En el camping encontrarás wifi, una tienda, un restaurante y pan fresco por la mañana.
Aquí puedes acampar con una tienda, una caravana o una autocaravana. Además de acampar, también puedes alquilar una cabaña, un chalet o un apartamento.
Para bañarte hay una piscina exterior, una piscina cubierta, un tobogán acuático, aguas naturales de baño y una playa de arena. En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil, animación infantil, una pista de tenis, tenis de mesa, una pista de voleibol y petanca.
Los perros son bienvenidos en De Schatberg. De Schatberg es accesible en silla de ruedas y dispone de sanitarios adaptados. Para lavar tu ropa hay lavadoras y secadoras disponibles. Hay parcelas disponibles con electricidad, toma de agua y conexión de desagüe. De Schatberg está abierto todo el año.
Fotos
Características
Alojamientos
Instalaciones
Idoneidad
Ocio
Sanitarios
Opiniones
Escribir una reseñaIk was teleurgesteld. De visvijver was niet gemakkelijk te bereiken om te vissen met de kleintjes, het speelbos en het zwembad sloten vroeg... en de kampeerplek was een enorme zandheuvel. Echt vreselijk. Ik heb absoluut betere campings bezocht met onze camper.
hace 3 años
Een aantrekkelijke camping voorzien van een prachtig zwembad (binnen en buiten), een verzorgde plaza met een uitstekende snackbar en een Spar supermarkt met reguliere prijzen. Het is een prima startpunt voor leuke trips zoals Toverland, Mind Mystery, Aardbeienland. We hebben ons, samen met onze kinderen van anderhalf en zes jaar, uitstekend vermaakt.
hace 3 años
De Schatberg voldeed aan al onze verwachtingen. Alles wat we nodig hadden was er. Het zwembad, de omvangrijke supermarkt en het eetcafé vielen bijzonder in de smaak. Gezien de grootte van het terrein en de aanwezigheid van een meer op de camping, was het niet eens noodzakelijk om het domein te verlaten voor een fijne wandeltocht.
hace 3 años
Gelet op de locatie van de camping en de gevraagde prijs voor een eenvoudige standplaats, verwachtte ik een spectaculaire ervaring. We arriveerden op woensdag en ik reserveer altijd de maandag extra om rustig te kunnen inpakken en vertrekken. De kosten bedroegen € 320. De toegewezen plek was een zandterrein met een kuil in het midden, die ook nog eens vol zat met mieren. Dat was een eerste teleurstelling. De douches en toiletten waren schoon, maar het zwembad was vrij eenvoudig met slechts 2 glijbanen. We hebben op de camping gegeten, maar de kwaliteit liet te wensen over. Voorverpakte en opgewarmde spare ribs en schnitzels waren taai. Het personeel, van de receptie tot de schoonmakers, was echter zeer vriendelijk en behulpzaam. Alles bij elkaar genomen, vind ik de camping het geld niet waard. Het is er schoon en er is genoeg voor kinderen te doen, maar ik zal goed nadenken voordat ik hier opnieuw boek.
hace 3 años
We hebben een fantastische vakantie beleefd. Heerlijk ontspannen in de rust, zowel voor onszelf als voor onze hond! Natuurlijk was het geen hoogseizoen, dus daar kan ik geen uitspraken over doen! Hygiënisch sanitair (we hadden een kampeerplek met eigen sanitair)! Schoon zwembad. Goed verzorgde maaltijden en zeer vriendelijk personeel!
hace 3 años