De Schatberg ist ein Campingplatz mit 1100 Stellplätzen in Sevenum, die Niederlande, gelegen in der Region Limburg. Vor Ort findest du WLAN, einen Campingladen, ein Restaurant und morgens frische Brötchen.
Du kannst hier mit einem Zelt, einem Wohnwagen oder einem Wohnmobil campen. Neben dem Campen kannst du auch eine Hütte, ein Chalet oder ein Apartment mieten.
Zum Schwimmen gibt es einen Außenpool, einen Innenpool, eine Wasserrutsche, natürliches Badegewässer und einen Sandstrand. Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz, Kinderanimation, einen Tennisplatz, Tischtennis, ein Volleyballfeld und Boule.
Hunde sind bei De Schatberg willkommen. De Schatberg ist rollstuhlgerecht und bietet barrierefreie Sanitäranlagen. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen und Trockner zur Verfügung. Stellplätze mit Strom, einem Wasseranschluss und einem Abwasseranschluss sind verfügbar. De Schatberg ist ganzjährig geöffnet.
Fotos
Merkmale
Unterkünfte
Einrichtungen
Eignung
Freizeit
Sanitär
Bewertungen
Bewertung schreibenIk was teleurgesteld. De visvijver was niet gemakkelijk te bereiken om te vissen met de kleintjes, het speelbos en het zwembad sloten vroeg... en de kampeerplek was een enorme zandheuvel. Echt vreselijk. Ik heb absoluut betere campings bezocht met onze camper.
vor 3 Jahren
Een aantrekkelijke camping voorzien van een prachtig zwembad (binnen en buiten), een verzorgde plaza met een uitstekende snackbar en een Spar supermarkt met reguliere prijzen. Het is een prima startpunt voor leuke trips zoals Toverland, Mind Mystery, Aardbeienland. We hebben ons, samen met onze kinderen van anderhalf en zes jaar, uitstekend vermaakt.
vor 3 Jahren
De Schatberg voldeed aan al onze verwachtingen. Alles wat we nodig hadden was er. Het zwembad, de omvangrijke supermarkt en het eetcafé vielen bijzonder in de smaak. Gezien de grootte van het terrein en de aanwezigheid van een meer op de camping, was het niet eens noodzakelijk om het domein te verlaten voor een fijne wandeltocht.
vor 3 Jahren
Gelet op de locatie van de camping en de gevraagde prijs voor een eenvoudige standplaats, verwachtte ik een spectaculaire ervaring. We arriveerden op woensdag en ik reserveer altijd de maandag extra om rustig te kunnen inpakken en vertrekken. De kosten bedroegen € 320. De toegewezen plek was een zandterrein met een kuil in het midden, die ook nog eens vol zat met mieren. Dat was een eerste teleurstelling. De douches en toiletten waren schoon, maar het zwembad was vrij eenvoudig met slechts 2 glijbanen. We hebben op de camping gegeten, maar de kwaliteit liet te wensen over. Voorverpakte en opgewarmde spare ribs en schnitzels waren taai. Het personeel, van de receptie tot de schoonmakers, was echter zeer vriendelijk en behulpzaam. Alles bij elkaar genomen, vind ik de camping het geld niet waard. Het is er schoon en er is genoeg voor kinderen te doen, maar ik zal goed nadenken voordat ik hier opnieuw boek.
vor 3 Jahren
We hebben een fantastische vakantie beleefd. Heerlijk ontspannen in de rust, zowel voor onszelf als voor onze hond! Natuurlijk was het geen hoogseizoen, dus daar kan ik geen uitspraken over doen! Hygiënisch sanitair (we hadden een kampeerplek met eigen sanitair)! Schoon zwembad. Goed verzorgde maaltijden en zeer vriendelijk personeel!
vor 3 Jahren