Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Pont de Braye
Pont de Braye
Pont de Braye
Pont de Braye
Pont de Braye

Pont de Braye in France

Chastanier (Lozere), France

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
4.5 / 5 (6 votes)

Pont de Braye

Pont Braye
48300 Chastanier (Lozere)
France
Visit website
Add to favorites

Pont de Braye is a campsite with 0 pitches in Chastanier (Lozere), France, located in the Languedoc-Roussillon region. On site you will find wifi, a camp shop and a snack bar.

Besides camping you can also rent a cabin, a chalet or an apartment.

There are several recreational activities on the campsite, such as a playground.

Dogs are welcome at Pont de Braye. Pont de Braye is wheelchair accessible. To wash your clothes there are washing machines and dryers available.

Photos

Characteristics

Accommodations

Cabins
Chalets
Apartments

Facilities

Wifi
Drying room
Camp shop
Snack bar
Wheelchair access
Tables and benches

Suitability

Dogs allowed
Pitches with shade

Recreation

Playground
Accessible water entrance

Sanitary

Baby changing room
Washing machines
Dryers
So
sophie French

Nous avons séjourné dans un camping formidable. Les propriétaires sont charmants et professionels. Nous allons bientôt revenire... Ca c'est sûr !

4 years ago

AV
annette van Grondelle Dutch

Ik vond het gewoon fijn allemaal.

4 years ago

Ma
Martina Dutch

Fijne kleine camping, heel gastvrije en vriendelijke eigenaren, mooie rustige omgeving en ruime plekken. Op de camping vooral Franse vakantiegangers net als in de nabije omgeving. De Auberge (het restaurant boven aan de weg) boven aan de camping is goed voor een drankje of een maaitijd. Veel vaste gasten uit de omgeving. Op het eerste gezicht beetje eigenaardig, maar super vriendelijk en erg vermakelijk.

4 years ago

BB
B. Beijer Dutch

Aan beek gelegen mooie camping In September hier geweest Erg rustig en omdat je op redelijke hoogte zit vrisse nachten. Eenvoudige toiletten, wel schoon. Met E bike leuke fietstochten gemaakt naar omliggende dorpjes

4 years ago

La
Lammert Dutch

Leuke camping gelegen aan een beek. De plekken onderaan bij de rivier zijn groot maar de bovengelegen plekken een stuk minder. Omdat ze vriju smal maar lang zijn zit je al gauw bij je buren. Het sanitair is toereikend, maar pas op, de binnenruimte sluit om half 11. Ik zat dus niog binnen toen het slot erop ging. Handig zijn de geplastificeerde wandelkaartjes die je kunt lenen, scheelt het kopen van en wandelkaart. De wandelroutes zijn over het algemeen niet voorzien van markeringen zodat zoeken af en toe nodig is om niet te verdwalen.

4 years ago

1 / 2

Location