Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Parc de la Côte Sauvage
Parc de la Côte Sauvage
Parc de la Côte Sauvage
Parc de la Côte Sauvage
Parc de la Côte Sauvage

Parc de la Côte Sauvage in France

Les Mathes / La Palmyre (Poitou Charentes), France

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
3.5 / 5 (17 votes)

Parc de la Côte Sauvage

La Coubre s/n
F-17570 Les Mathes / La Palmyre (Poitou Charentes)
France
Visit website
Add to favorites

Parc de la Côte Sauvage is a campsite with 0 pitches in Les Mathes / La Palmyre (Poitou Charentes), France, located in the Poitou-Charentes region. On site you will find a camp shop and a restaurant.

For swimming there is an outdoor pool. There are several recreational activities on the campsite, such as a playground and a tennis court.

Parc de la Côte Sauvage is wheelchair accessible. To wash your clothes there are washing machines available.

Photos

Characteristics

Facilities

Lockers
Camp shop
Snack bar
Restaurant
Wheelchair access

Suitability

Pitches with shade
Car free

Recreation

Playground
Outdoor pool
Tennis

Sanitary

Washing machines
Ge
Geoffry Dutch

Een prachtige camping direct aan de kust met een aantrekkelijk strand en een indrukwekkend zwembad. Het sanitair werd drie keer per dag grondig gereinigd en er was de hele dag door genoeg brood verkrijgbaar in de kleine winkel. De mix van nationaliteiten zorgt voor een authentiek vakantiegevoel. Let wel, niet alle kampeerplaatsen zijn even praktisch. Als je met een caravan komt, vraag dan om een ruime plaats in de rode zone.

2 years ago

Gu
Gustaaf Dutch

La Cote Sauvage is een speelse en bosrijke kampeerplek. We genoten van een ruime en rustige standplaats in een kalmer gedeelte van het park. Dus ondanks de grootte voelde het nog steeds gezellig aan. We waren daar met onze peuters van 2 en 4 jaar oud en het was een genot om alleen de duin te hoeven oversteken om op een prachtig breed strand te komen, of het nu 's ochtends of 's avonds was. Het zwembad is aangenaam, verwarmd, en heeft veel speelruimte met glijbanen en verschillende baden van verschillende diepten. Onze kinderen waren ook dol op de speeltuinen. De camping heeft een mix van Nederlandse, Franse, Duitse en Engelse gasten. Onze kleintjes hebben Nederlandse en Franse vriendjes gemaakt. We waren dichtbij een sanitairblok met kindvriendelijke faciliteiten, wat de kinderen geweldig vonden. De omgeving heeft niet veel te bieden, dus je komt hier echt voor de kust en het zwembad. Dat was voor ons prima. Alle animatie is wel in het Frans! We hebben hier een geweldige 10 dagen doorgebracht en we raden het absoluut aan!

2 years ago

Jo
Joren Dutch

Een kampeerterrein op een geweldige locatie, je bent in een mum van tijd op het strand, wat erg fijn is. Voor ons echter te overbevolkt. Onze kinderen, 9 en 11 jaar oud, hebben geen vrienden gemaakt. Dit is iets wat we nog niet eerder hebben ervaren op een camping. De camping is enorm en opgedeeld in verschillende zones. De camping is prachtig beplant.Wat we echt als een groot nadeel zien en wat ervoor zorgt dat we echt niet meer terugkomen, is de hoofdweg die door de camping loopt. Er is veel verkeer en er wordt ook enorm hard gereden. Verkeersregelingen, anders dan een bord aan het begin van de camping dat aangeeft dat je maar 10 km per uur mag rijden, zijn er niet. En niemand houdt zich hieraan. Inclusief het personeel dat de hele dag in golfkarretjes op en neer rijdt. Soms hadden we het gevoel dat we aan een doorgaande weg kampeerden.Verder zijn de faciliteiten prima, het personeel is vriendelijk, het zwembad is fijn. Het sanitair is oké, maar kon schoner zijn.Leuke avondentertainment, hoewel het Frans was.

2 years ago

Jg
JGB Dutch

echt geweldige ligging, zo vlak achter te duinen! je loopt zo het strand op, naar de oceaan. restaurant was lekker, wel eerst reserveren. elke avond entertainment alles in het frans. zwembad was mooi, let op aangepaste zwemkleding voor de heren. onze plek was in het gebied ´orange´ achteraan op de camping, wel wat ver van alles vandaan, schaduwplekken wel. sanitair was schoon, iets verouderd

4 years ago

Sa
Sacha Dutch

Ideale camping met oudere kinderen. Leuk zwembad, camping op loopafstand van de oceaan. Er is een goed uitgeruste winkel, een restaurant, afhaal en diverse jeugdanimatie clubs. Helaas alleen Frans. Plekken erg divers: wij hadden met onze caravan een prachtige grote plek in quartier rouge, praktisch naast de strandopgang. Er was meer dan genoeg ruimte voor een tentje ernaast, onze tafel/stoelen en auto. Maar… Je kan ook wat minder geluk hebben zagen we al. In quartier rouge zit je het meest dichtbij de faciliteiten, dat betekent dus ook soms muziek tot laat. Voor ons geen probleem, voor een ander misschien wat meer. Het sanitair is een punt van aandacht. Het is verouderd, niet altijd schoon en er is niet altijd heet water in de douches. Conclusie: heerlijke plek, veel vertier maar het sanitair kan beter.

4 years ago

1 / 4

Location