Minicamping Qklq is a campsite with 30 pitches in Angeren, the Netherlands, located in the Gelderland region. On site you will find a snack bar.
There are several recreational activities on the campsite, such as a playground.
Dogs are welcome at Minicamping Qklq. To wash your clothes there are washing machines available.
Photos
Characteristics
Facilities
Suitability
Recreation
Sanitary
Reviews
Write a reviewSuper leuke en bijzondere ervaring.
2 years ago
Heerlijke dagen gehad, het slapen in de Yurt met de kinderen was een leuke ervaring. Samen in de hottub is een aanrader. De campingeigenaar is erg gastvrij en behulpzaam.
2 years ago
Het was fantastisch op de camping en de omgeving was geweldig. We hadden prachtig zonnig weer, hoewel het ook behoorlijk fris was ('s nachts -5). Gelukkig had Ben bij onze aankomst de verwarming al aangezet. De yurt kan snel (zelfs heet) verwarmd worden. Een ideale locatie om in de winter te kamperen!
3 years ago
We hebben genoten van fijne dagen, het overnachten in de Yurt met de kids was een bijzondere belevenis. Het is zeker aan te raden om samen in de hottub te gaan. De persoon die de camping beheert is zeer gastvrij en staat altijd klaar om te helpen.
3 years ago
Een geweldige en unieke belevenis.
3 years ago