Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Minicamping De Boskeelen
Minicamping De Boskeelen
Minicamping De Boskeelen
Minicamping De Boskeelen
Minicamping De Boskeelen

Minicamping De Boskeelen in the Netherlands

Ossendrecht, the Netherlands

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
5 / 5 (13 votes)

Minicamping De Boskeelen

Laagstraat 4
4641 SP Ossendrecht
the Netherlands
Visit website
Add to favorites

Minicamping De Boskeelen is a campsite with 30 pitches in Ossendrecht, the Netherlands, located in the North Brabant region. On site you will find wifi and a camp shop.

There are several recreational activities on the campsite, such as a playground.

Dogs are welcome at Minicamping De Boskeelen. Minicamping De Boskeelen is wheelchair accessible. To wash your clothes there are washing machines available.

Photos

Characteristics

Facilities

Wifi
Cooking facilities
Camp shop
Wheelchair access
Charcoal BBQ allowed

Suitability

Dogs allowed
Pitches with shade
Car free

Recreation

Playground

Sanitary

Washing machines
Lo
Lockefeir Dutch

Was heel relaxed, rustig ongedwongen sfeer . Vriendelijke gastheer die enthousiast is over zijn mooie runderen. Verrassend rustig op de boerderij, goed geslapen ook. Voorzieningen prima en voor kinderen die ouderwets willen spelen ideaal. Wij hadden geen kinderen maar zagen ze wel genieten. Alleen WiFi werkt amper terwijl het niet druk was. Heerlijk kunnen fietsen en leuke stadjes nabij waar je alles vind en goed kan eten. Zwembad is opblaasbar voor de kinders .

4 years ago

Er
Erpee Dutch

Mooie camping met (vooral aan de zuidkant) ruime plaatsen, van elkaar gescheiden door een kleine heg (= prettig voor toch wat privacy). Erg vriendelijke ontvangst door de boer die korte uitleg gaf. Schoon en ruim sanitair. Voor kinderen ruim voldoende gelegenheid te spelen in en rondom de schuren, met veel kinderspeelgoed. Op andere boerencampings maken de beheerders regelmatig (vooral 's avonds) even een omgang over de camping voor contact e.d.; op deze camping hebben we de boerin in de 9 dagen verblijf niet gezien, dus weten ook niet wie het is......

4 years ago

MR
Marion Rijpsma-Loos Dutch

Mooie ruime plekken, schoon en verzorgd sanitair, gastvrije, behulpzame en vriendelijke eigenaars. Veel te doen voor kinderen ( fietsjes, skelter, trampoline, spelen in de hooischuur). In de omgeving veel mooie wandel- en fietsroutes. Een plek om terug te komen.

4 years ago

MV
Monique van Diest Dutch

Wij hebben nu al vaker een blokhut gehuurd voor 2 personen, onze jongens slapen dan bij opa en oma in de caravan. (Ze kunnen makkelijk erbij in de blokhut, maar kiezen zelf voor de caravan.)Het was elke keer top! Heerlijk genieten van de rust en soms even kijken bij de koeien en stieren.Onze jongens van nu 14 en 9 zijn de hele dag aan het spelen: op de vele skelters en fietsen, slingeren in de hooischuur en vooral de boer helpen bij de dieren!Wij komen zeker weer terug!

4 years ago

Wu
Wunnink Dutch

Een prima boerencamping. Voorzien van drie veldjes waar deels tourcaravans voor langere tijd staan en het deels een komen en gaan is van nieuwe gasten (daarnaast zijn er nog 4 trekkershutten). Voor de kinderen is er meer dan genoeg te doen. Naast een klein speeltuintje op het eerste veld zijn er vooral heel veel steps, skelters, skateboards en andere leuke dingen te leen die ‘s avonds weer netjes op z’n plek moeten worden achter gelaten maar overdag heerlijk mee gespeeld kan worden. Het sanitair is schoon en voldoende voor het aantal gasten. En je kunt er als je wilt vers eitjes, vers vlees en boerenijs kopen. Er is genoeg te doen in de omgeving. Een auto/vervoersmiddel is wel handig. Het is ongeveer een 20 minuutjes lopen naar de dichtstbijzijnde bushalte. Wij hebben ons er prima vermaakt!

4 years ago

1 / 3

Location