Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Les Megalithes
Les Megalithes
Les Megalithes
Les Megalithes
Les Megalithes

Les Megalithes in France

Erdeven (Morbihan), France

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
4.5 / 5 (3 votes)

Les Megalithes

Kerfilicite
56410 Erdeven (Morbihan)
France
Add to favorites

Les Megalithes is a campsite with 0 pitches in Erdeven (Morbihan), France, located in the Brittany region.

Photos

Hu
Huib Dutch

Zeer rustige camping. Zeer grote plekken. Geen opgesloten gevoel. Gratis wifi op de hele camping, verwarmd zwembad ook in het voorseizoen.

6 years ago

Mi
Miranda Dutch

Erg goede camping met vriendelijke eigenaren. Sanitair enigszins gedateerd, maar erg schoon. Zwembad aanwezig, erg grote plekken, zowel beschut als open, eigen keuze. Met de auto 5 minuten naar het strand, ook supermarkt dichtbij met de auto, 's ochtends baguettes op de camping. We komen hier zeker nog eens terug.

6 years ago

Aw
awell Dutch

Wij waren 2e helft juni 2016 hier en de staanplaatsen waren voor max. 10% bezet ! Dus erg rustig. Wij hadden een staanplaats van minstens 200 m2. De camping ligt gunstig voor fietsen en wandelen naar het strand ( ca 3 km) en naar Quiberon, Carnac, Oriënt, enz. Het sanitair is verouderd maar schoon. Zittoiletten met papier. De douches zijn (te) klein naar de mening van de meeste dames. Die gebruiken daarom meest de invalidendouche ! Het zwembad is netjes. Gescheiden afvalcontainers op verschillende plaatsen tussen hoge hagen, is ook netjes. Verder wordt er op de camping niets georganiseerd. Als je dat zoekt moet je naar andere campings. Er staan op dit (zeer grote) terrein ook mobil-homes maar die staan apart en daar heb je geen "last" van. De staanplaatsen worden gescheiden door groene hagen. Weinig speelmeubilair voor kinderen.

6 years ago

Location