Prices not available
Estimated price based on 1 car and 2 persons with a tent, camper or caravan.

Campsite opened from 01 January till 31 December
Arrival
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Departure
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Days
{{r.bookingDays}}

This campsite is not yet validated by Spottocamp. Are you the owner? Contact us with the button below

I am the owner
Wifi
BBQ allowed
Dogs
Washing machines
- Advertisement -
4.5 / 5 (10 votes

La Chapelle St. Claude

Angon
74290, Talloires (Haute Savoie)
France

La Chapelle St. Claude is a campsite in Talloires (Haute Savoie), France. La Chapelle St. Claude has wifi and a snackbar. Dogs are allowed on this campsite. Besides camping it's possible to rent a mobile bungalow as well. You can find several recreational activities on the campsite. There's a playground.

To wash your clothing there are washing machines and laundry driers available

Characteristics campsite

Recreation
Playground
Kids animation

Accomodation
Static caravans

Facilities
Wifi
Snackbar
Wheelchair access
BBQ allowed

Qualifications
Dogs
Pitches with shade

Sanitary
Baby change facilities
Washing machines
Laundry driers


Click here if the information about this campsite is not correct or incomplete

Photos

Reviews

Marleen
Dutch
Kleine camping dat uit 2 delen bestaat, een camping-gedeelte en een stacaravan- gedeelte. Goede ruime plekken. Prachtige omgeving, direct aan het meer om te zwemmen, roeien, dobberen enz. Ook de bergen in de buurt om te wandelen en natuurlijk het stadje Annecy (wel druk). Jammer dat er geen animatieprogramma was zodat je ook andere campinggasten wat beter kon leren kennen, nu was het ieder voor zich. Sanitair is prima, warmer afwaswater zou prettig zijn. In de buurt van de camping zijn eetgelegenheden bijv lounche bar Santo naast de camping waar je lekker kan eten en heel gezellig zit. Ook is er aan het water een restaurant (wat duurder) en er zijn in de buurt mogelijkheden om pizza te eten of af te halen. Rustige camping, in het weekend soms wel drukker als plaatselijke bevolking naar het publieke strand/grasveld gaat waarvoor je over een straatje door de camping heen moet.
3 years ago

Marjan
Dutch
Wij waren hier met onze twee kinderen van 12 en 10 jaar. Prima camping, lekker klein en fijn. Sanitair is prima en schoon. Het privé-strandje is heerlijk. Het meer is fantastisch mooi. Doordat er nog een camping naast ligt, zit je niet direct aan de weg, waardoor het lekker rustig is. De omgeving is wel druk, want je zit direct aan het meer van Annecy. Het personeel is erg vriendelijk en helpt je goed aan informatie wat je allemaal in de omgeving kunt doen. Veel leuke dingen in de omgeving te doen. De plekken zijn goed en ruim genoeg. Douches zijn goed warm. Afwaswater is lauw, maar dat is volgens ons in heel Frankrijk zo.
4 years ago

- Advertisement -